قیمت لوله تست آب اصفهان

قیمت لوله تست آب اصفهان

لوله های تست آب اصفهان به دلیل کاربرد فراوانی در انتقال مایعات و آب دارند مورد توجه زیادی قرار می‌گیرد؛ از این رو اطلاع از قیمت لوله تست آب اصفهان یکی از نیازهای اساسی صنایع مختلف است.

لوله های تست آب اصفهان نوعی لوله فولادی هستند که از ورق‌های فولادی ST33 و ST37، در ضخامت و سایزهای مختلف تولید می‌شوند. این لوله‌ها در لوله‌کشی شوفاژها، موتورخانه‌ها، کشتی‌سازی، تولید نرده و مبل، تونل‌سازی و ... استفاده می‌شوند.

قیمت انواع لوله تست آب درز مستقیم اصفهان

قیمت این لوله نیز مانند دیگر لوله‌ها از پارامترهای مختلفی تاثیر می‌پذیرد:

  • وزن لوله: هر چقدر مواد اولیه به کار رفته در تولید لوله‌های تست آب اصفهان بیشتر باشد، وزن آن‌ها زیاد در نتیجه لوله ضخامت بیشتری خواهد شد پس قیمت آن نیز به مراتب بالاتر می‌شود.
  • شیوه تولید: شیوه تولید لوله های تست آب  اصفهان از جمله عواملی است که می‌تواند در قیمت انواع مختلف این لوله ها تاثیر بگذارد. به عبارت کلی هر چقدر میزان زمان و انرژی که صرف تولید لوله مربوطه می‌شود بیشتر باشد، قیمت لوله ها  بالاتر خواهد رفت.
  • میزان عرضه و تقاضا: هر چقدر میزان تقاضا برای لوله تست آب اصفهان افزایش یابد قیمت این لوله‌ها گران‌تر خواهد شد و بالعکس. در رابطه با عرضه هم باید بدانید که هر چقدر میزان تولید این محصول بیشتر باشد، نرخ آن روند نزولی پیدا خواهد کرد.
  • قیمت مواد اولیه: نرخ مواد اولیه همواره در حال نوسانات شدیدی است به همین دلیل ثباتی در قیمت لوله تست آب اصفهان نیز نخواهیم داشت.

در لیست زیر می‌توانید قیمت لوله تست آب درزدار  اصفهان را مشاهده کنید.

قیمت لوله تست آب اصفهان

تاریخ بروزرسانیامروز
در حال دریافت اطلاعات ...
در حال دریافت اطلاعات ...
در حال دریافت اطلاعات ...
کدنامقیمتتوضیحات بیشتر
2481
لوله درزدار تست آب 1/2 اینچ ضخامت 2 شاخه 6 متری
بروزرسانی : 1401/03/05
255,050
مشاهده فروشندگان
2488
لوله درز مستقیم 2 1 اینچ اصفهان تست آب 6متری کارخانه
بروزرسانی : 1401/03/05
253,220
مشاهده فروشندگان
3149
لوله درز مستقیم 3 1/4 1 اینچ اصفهان تست آب 6متری کارخانه
بروزرسانی : 1401/03/05
250,460
مشاهده فروشندگان
مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه