قیمت ورق آهن ساوه

قیمت ورق آهن ساوه

ورق آهن ساوه یکی از شناخته‌شده‌ترین محصولات موجود در بازار آهن و فولاد است و درواقع کیفیت آن به بسیاری از فعالان بازار ثابت شده است. این محصول با روش نورد گرم تولید می‌شود و درصد کربن آن پایین است. به همین دلیل، از ظاهری تیره برخوردار است و با عنوان ورق سیاه نیز در بازار از آن نام می‌برند. ورق سیاه در ضخامت‌های 1.8 تا 100 میلی‌متر و به دو شکل صنعتی و معمولی تولید و عرضه می‌شود؛ اما پرکاربردترین نوع آن، ورق آهنی با ضخامت 2 میلی‌متر است.

طبق نظر کارشناسان آهن پرتال:

“قیمت ورق آهنی ساوه بسته به گریدهای مختلف، متفاوت است. دو نمونه از گریدهای پرکاربرد بازار شامل ST37 و ST52 هستند که با توجه به ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود، به ترتیب در صنایع ساختمان‌سازی و صنایع سنگین کاربرد دارند. با توجه به اهمیت بالای این محصولات در صنایع مختلف، قیمت ورق آهن ساوه را به‌منظور خریدی به‌صرفه‌تر به‌صورت روزانه دنبال کنید."

قیمت ورق آهنی ساوه

قیمت ورق سیاه ساوه در مقایسه با ورق‌های آهنی که با روش نورد سرد تولید می‌شوند، پایین‌تر است. بااین‌حال، ورق‌های آهنی ساوه با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا و استانداردهای بالا تولید می‌شوند و از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردارند. در هنگام خرید فاکتورهایی مانند ضخامت، رولی شیت بودن، صنعتی یا معمولی بودن و ابعاد ورق‌ها است که نقش تعیین‌کننده‌ای دارند؛ اما قیمت ورق آهن ساوه تحت تأثیر پارامترهایی مانند عرضه و تقاضا در بازارهای داخلی و خارجی، قیمت جهانی سنگ‌آهن و فولاد، نرخ ارز، شرایط اقتصادی و... نیز به‌صورت روزانه تغییر می‌کند.

 

هیچ موردی در قیمت ورق آهن ساوه یافت نشد

مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه