قیمت لوله اسپیرال تبریز

قیمت لوله اسپیرال تبریز

قیمت لوله اسپیرال تبریز تحت تاثیر طول و قطر لوله، جنس ورق به کار رفته در تولید آن، شیوه تولید، استاندارد تولید، آلیاژهای استفاده شده در آن و ... قرار دارد. این لوله‌ها معمولا با ضخامت 4 تا 20 میلی‌متر، سایزهای 10 تا 120 اینچ و طول‌های 6 و 12 متری تولید می‌شوند.

علت نام‌گذاری این لوله‌ها به لوله‌های اسپیرال تبریز، شیوه تولید خاص آن‌ها است، این محصول فولادی از ورق‌هایی با ضخامت‌های متنوع تولید می‌شود. از جمله مصارف لوله‌های اسپیرال تبریز می‌توان به استفاده آن‌ها در انتقال آب، صنایع دریایی، صنایع سازه‌های فلزی، سازه‌های تفریحی و ساحلی، انتقال سیالات صنعتی، خطوط نفت و گاز و ... اشاره کرد.

با توجه به نیاز مشتریان، این لوله‌ها در آلیاژهای مختلفی تولید می‌شوند، در ایران در تولید آن‌ها از آلیاژهای ST37، ST52، S235JR و S355JR استفاده می‌شود. اما در صورتی که خواستار این لوله‌ها با دیگر آلیاژهای جهانی هستید، آهن پرتال را فراموش نکنید!

قیمت انواع لوله سایز بالا  تبریز امروز

در تولید لوله‌های اسپیرال تبریز، ورق‌های کویل فولادی به کار برده می‌شود، به همین دلیل این محصول دررنج قیمتی ارزان‌تری نسبت به دیگر لوله‌ها قرار دارد، یکی از دلایل پرفروش بودن آن‌ها همین موضوع است!

لوله‌های اسپیرال تبریز به‌دلیل مقاومت بالایی که دارند در پروژه‌های صنعتی مورد استفاده زیادی قرار می‌گیرند، به‌همین‌دلیل آهن پرتال قیمت روز این محصول فولادی را در انواع مختلف به صورت لحظه‌ای بروزرسانی می‌کند تا با در اختیار داشتن یک منبع معتبر از قیمت‌ها اقدام به خرید کنید.

در زیر می‌توانید لیست قیمت لوله اسپیرال تبریز را مشاهده کنید.

هیچ موردی در قیمت لوله اسپیرال تبریز یافت نشد

مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه