logo
آهن پرتال

مرجـعی برای مقایسه قیمت ها

در آهن پرتال میتوانید قیمت های فروشندگان مختلف برای یک محصول را ببینید و به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن مقایسه و انتخاب کنید.

قیمت میلگرد اصفهان

با توجه به محبوبیت و کیفیت میلگرد ذوب آهن اصفهان، امروزه یکی از مسائل مهم برای مهندسان و متخصصین در زمینه  ساختمانی و عمرانی قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان است؛ عوامل متفاوتی همچون نوسانات قیمت ارز، عرضه و تقاضای این محصول، هزینه مواد اولیه و بیماری کرونا تاثیرات زیادی بر قمیت این مقطع فولادی گذاشته است.

مجموعه آهن پرتال با بررسی کامل و دقیق قیمت روز میلگرد اصفهان اطلاعات لازم را در اختیار شما همراهان قرار می‌دهد تا اطلاع دقیقی در رابطه با این موضوع به صورت روزانه داشته باشید.

طبق نظرات متخصصین آهن پرتال:

"با توجه به کبفیت میلگرد ذوب آهن اصفهان تقاضا برای این محصول به شدت بالا است به خصوص در سایزهای 14، 16، 18 و 20 که پر فروش‌ترین سایزهای این مقطع فولادی هستند؛ بخش مهمی برای متقاضیان اطلاع از قیمت روز میلگرد ذوب آهن اصفهان است که در هزینه پایانی پروژه بسیار تاثیر گذار است. قیمت این محصول بر اساس وزن و ابعاد آن که شامل طول و ضخامت است متغیر است؛ بی شک  آگاهی از قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان برای افرادی که کیفیت نهایی پروژه همراه با قیمت مناسب اهمیت دارد، امر بسیار مهمی است."

همان‌طور که می‌دانید میلگردها از مصالح پرکاربردی هستند که به منظور جبران مقاومت کششی پایین در بتن، استفاده می‌شوند؛ این پروفیل برای مسلح کردن بتن در شکل‌های مختلفی از جمله: خاموت، راستا، سنجاقی، خرک، رکابی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

قیمت میلگرد اصفهان به نوسانات بازار ارز وابستگ دارد.

 

در لیست زیر شما می‌توانید قیمت میلگرد ذوب آهن امروز را در انواع، حالت‌ها، سایزها و استانداردهای مختلف مشاهده کنید و برای دسترسی سریع‌تر به قیمت دلخواه خود از فیلترهای تعبیه شده در صفحه استفاده کنید.

قیمت میلگرد 14، 16، 18 و… ذوب آهن اصفهان

این کارخانه بزرگ، پروفیل دایره‌ای تو پر خود را به دو صورت میلگرد آجدار و ساده عرضه می‌کند؛ این محصول در استانداردهای A3 و A4 تولید می‌شود. کارخانه ذوب آهن اصفهان این محصول با کیفیت را در سایزهای 12، 14، 16، 18، 20، 22، 25، 28 و 32 تولید کرده تا این مقطع فولادی را در سایز مناسب برای پروژه خود انتخاب کنید؛ ولی میان آن‌ها میلگرد ذوب آهن اصفهان 14 و 16 پر فروش‌ترین و محبوب‌ترین سایز است. تمامی محصولات این مجتمع با استفاده از استاندارد DIN آلمان تولید می‌شوند که باعث آسودگی خاطر شما از این محصول می‌شود.

قیمت میلگرد اصفهان 14 شاخه ای

میلگرد 14 اصفهان؛ که در کارخانه ذوب آهن اصفهان تولید می‌شود، برای استفاده در صنعت ساختمان‌سازی و به‌ویژه ساختمان‌های سنگین به کار می‌رود. میلگرد 14 ذوب آهن اصفهان که از نوع آجدار و گرید A3 بازار است، باعث کاهش تنش روی بتن و استحکام آن می‌شود. قطر میلگرد 14 اصفهان 43 میلی متر و وزنی حدود 11 کیلوگرم دارد؛ از سایر مشخصات فنی این میلگرد پرفروش می‌توان به تنش جاری 4000 کیلوگرم بر سانتی متر و تنش گسیختگی 6000 کیلوگرم بر سانتی متر اشاره کرد. قیمت میلگرد 14 اصفهان کارخانه ذوب آهن علاوه بر هیجانات بازار داخلی و میزان عرضه و تقاضا به قیمت فولاد و ارز نیز بستگی دارد.

 

میلگرد 14 اصفهان از پرفروشترین سایزهای میلگرد است.

 

قیمت میلگرد 16 اصفهان کارخانه

میلگرد 16 اصفهان، یکی از پرفروش‌ترین مقاطع فولادی مورد استفاده در صنایع است؛ این میلگرد که در کارخانه ذوب آهن اصفهان تولید می شود به دلیل کیفیت بالا همواره مورد توجه ساختمان‌سازان قرار دارد. قیمت میلگرد اصفهان 16 که با علامت اختصاری ESCO در بازار به فروش می رسد به عوامل مختلفی چون نوسانات بازار آهن، نرخ ارز و تورم جاری کشور، هزینه های حمل و نقل و… بستگی دارد. میلگرد 16 اصفهان، با وزن 20 کیلوگرم و به صورت شاخه‌ای در بازار خریدوفروش می شود.

قیمت میلگرد ذوب اهن اصفهان امروز در بنگاه

 با توجه به نوسانات قیمت این محصول، مسئولین این کارخانه با درایت بالا تمام تلاش خود را برای جلوگیری از نوسانات میلگرد ذوب آهن اصفهان کرده‌اند.

اگر قصد خرید این محصول فولادی را دارید با مراجعه به سایت آهن پرتال و یا از طریق راه‌های ارتباطی  تماس با ما خریدی با اطمینان را تجربه کنید؛ مشاوران ما با تجربه و تحقیق شما را از آخرین به روزرسانی‌های قیمت انواع میلگرد ذوب آهن، کاربرد و کیفیت آن‌ها برای پروژه‌های مختلف شما را راهنمایی خواهند کرد و در تمامی مراحل خرید همراه‌تان خواهند بود.

قیمت میلگرد سایر برندهای معتبر و باکیفیت بازار؛ در لیست زیر قابل مشاهده است:

با توجه به تغییر روزانه قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان بی شک اطلاع  از آن باعث می‌شود تا انتخاب بهتری هنگام خرید داشته باشید و به راحتی با سایر برندها مقایسه کنید؛ در ادامه با مشاهده جدول زیر می‌توانید اطلاع کامل از قیمت میلگرد اصفهان امروز را داشته باشید و شاهد آخرین به روزرسانی‌ها در روزهای آینده باشید.

... بیشتر
جستجوی هوشمند قیمت آهن آلات
آدرس: تهران، خیابان آزادی، روبروی دانشگاه شریف
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.