قیمت میلگرد هیربد زرندیه

قیمت میلگرد هیربد زرندیه

میلگرد هیربد زرندیه، یکی از انواع مرغوب میلگرد داخلی است که توسط شرکت صنایع فولاد زرندیه واقع در زرندیه استان مرکزی تولید و عرضه می‌شود‌. این شرکت با ظرفیت تولید سالانه یک میلیون تن میلگرد در سایزهای ۸ تا ۵۰ یکی از تولیدکنندگان برتر میلگرد در ایران است. قیمت روز میلگرد هیربد زرندیه بسته به فاکتورهای مختلفی مانند قیمت جهانی فولاد، قیمت ارز، قیمت روز مواد اولیه و... بستگی دارد و به صورت روزانه تعیین می‌شود. 

طبق نظر کارشناسان آهن پرتال:

"اطلاع از قیمت میلگرد هیربد زرندیه امروز به عنوان یکی از انواع میلگرد‌ که عرضه گسترده دارد و می‌تواند وضعیت کلی بازار میلگرد را تحت الشعاع نوسانات خود قرار دهد، برای بسیاری از صنایع اهمیت بالایی دارد. قیمت میلگرد هیربد زرندیه امروز برای سایزهای مختلف آن از سایز 8، 10، 12 و... تا سایز 50 متغیر است و گاهی برخی از سایزهای پر‌کاربرد این میلگرد‌ به‌دلیل افزایش میزان تقاضا، نوسانات قیمت بیشتری را شاهد است."

قیمت میلگرد هیربد زرندیه 14، 16، 18 

میلگردهای تولیدی شرکت هیربد زرندیه در سایزهای 8 تا 50 و طبق استاندارد ملی و از طریق چندین خط تولید جداگانه تولید و به صورت پیوسته به بازار عرضه می‌شوند. قیمت میلگرد کارخانه هیربد زرندیه با توجه به اندازه، سایز و نوع میلگرد‌ و هم‌چنین پارامترهای موثر در تعیین قیمت مانند میزان عرضه و تقاضا، قیمت ارز، قیمت جهانی فولاد و... متغیر است و به صورت لحظه‌ای توسط مراجع معتبر اعلام می‌گردد.  

هیچ موردی در قیمت میلگرد هیربد زرندیه یافت نشد

مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه