قیمت میلگرد بردسیر کرمان

قیمت میلگرد بردسیر کرمان

میلگردها، با افزایش مقاومت کششی، کمک شایانی به بالا بردن استحکام سازه می‌کنند. پس توجه به کیفیت و تغییرات بهای آن‌ها از الزامات پروژه‌های عمرانی است. با بررسی اِلمان‌ها، در قیمت میلگرد بردسیر کرمان و همچنین شرایط اثرگذار در قیمت روز میلگرد بردسیر کرمان همراه ما باشید.

چه عواملی در تعیین قیمت میلگرد بردسیر کرمان دخیل هستند؟

شرکت صنایع فولاد مشیز، در ۴۵ کیلومتری غرب استان کرمان و نزدیکی شهرستان بردسیر واقع است. این مجتمع در سال ۱۳۶۹ با هدف تولید سالانه ۱۵۰ هزار تن انواع میلگرد و ۴۲۰ هزار تن شمش‌های فولادی شروع به‌کار نمود. این مجتمع، اولین تولیدکننده میلگرد آجدار استاندارد در جنوب شرق کشور بوده که میلگردهای گرید A2 و A3 در ضخامت‌های ۱۰ تا ۳۲ میلی‌متری را تولید و به بازار عرضه می‌کند.

محصولات تولیدی مجتمع فولاد مشیز، همانند تمام تولیدات دیگر مجموعه‌های مشابه، در این سال‌ها دارای نوسان زیادی بوده‌اند. شرایط خاص تحریم‌های اقتصادی و تاثیر آن بر افزایش میزان قیمت دلار، ارزش فولاد، هزینه تولید و حمل‌و‌نقل باعث بالا رفتن بهای تمام شده این محصولات می‌شود. ابعاد، اندازه، میزان تقاضا و همچنین عرضه محصول در تعیین ارزش روزانه این تولیدات نیز اثر زیادی دارند.

بر طبق نظر کارشناسان آهن پرتال:

"کارخانه فولاد مشیز، با تکمیل اجرای طرح توسعه خود، قصد دارد تا میزان تناژ تولیدات سالانه خود را از ۵۷۰ هزار تن به ۹۵۰ هزار تن در سال افزایش داده تا بتواند سهم بیشتری از بازار داخلی به‌خصوص در منطقه جنوب‌شرق کشور را در اختیار بگیرد. با توجه به مرغوبیت و کیفیت بسیار بالا، قیمت میلگرد بردسیر کرمان برای بسیاری از متخصصین و مهندسان مهم است. اما نوسانات بازار و ارز در قیمت روز میلگرد بردسیر کرمان به‌خصوص در سایزهای 12، 14 و 16 تاثیر زیادی داشته است که این مسئله بسیار حائز اهمیت بوده. زیرا میلگردهای این کارخانه بخش عظیمی از نیاز بازار را تامین می‌کنند."

میلگردها با افزایش مقاومت کششی، کمک شایانی به بالا بردن استحکام سازه می‌کنند. پس توجه به کیفیت و تغییرات بهای آن‌ها از الزامات پروژه‌های عمرانی است. با بررسی اِلمان‌های  در قیمت میلگرد بردسیر کرمان و همچنین شرایط اثرگذار در قیمت روز میلگرد بردسیر کرمان همراه ما باشید.

قیمت روز میلگرد بردسیر کرمان در بازار

قیمت میلگرد بردسیر کرمان همواره نوسانات زیادی را شاهد است، اما با وجود کارشناسان خبره آهن پرتال جای هیچگونه نگرانی نیست. اگر قصد خرید این پروفیل دایره‌ای توپر را دارید تنها کافی است با مراجعه به سایت آهن پرتال و یا تماس با ما از قیمت انواع میلگرد بردسیر کرمان در سایزهای 8، 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22 و...، آج‌های A1, A2, A3, A4 و کارخانه‌های تولیدی مختلف اطلاع پیدا کنید. همچنین کارشناسان ما شما را در امر خرید راهنمایی خواهند کرد تا با شناخت کیفیت میلگرد هر یک از کارخانه‌ها و کاربردهای آن‌ها  اقدام به خرید کنید.

شما در جدول زیر می‌توانید از تاریخ و ساعت آخرین به‌روزرسانی‌ها مطلع شوید و قیمت میلگرد بردسیر کرمان امروز همواره در لیست زیر به‌روز می‌شود تا براساس آخرین قیمت‌های اعلامی کارخانه‌ها  بیشترین سود را از سرمایه‌گذاری‌ها به دست آورید.

سخن پایانی

همانطور که مشاهده شد، قیمت میلگرد بردسیر کرمان، با توجه به ترکیب شیمیایی همگن، کیفیت ظاهری و ساختاری بالا، در خیلی از پروژه‌های عمرانی جنوب‌شرق کشور تاثیرگذار است. فعالین عرصه ساختمانی می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت آهن پرتال ضمن مقایسه قیمت میلگرد بردسیر کرمان امروز با روزهای گذشته اطلاعات جامعی در مورد محصولات این مجموعه به‌دست آورند.

قیمت میلگرد بردسیر کرمان

تاریخ بروزرسانیامروز
در حال دریافت اطلاعات ...
در حال دریافت اطلاعات ...
در حال دریافت اطلاعات ...
کدنامقیمتتوضیحات بیشتر
0708
میلگرد آجدار بردسیر کرمان 12 a3 شاخه 12 متری کارخانه
بروزرسانی : 1401/03/05
از 163,310 ریال
تا 164,220 ریال
مشاهده فروشندگان
0709
میلگرد آجدار بردسیر کرمان 14 a3 شاخه 12 متری کارخانه
بروزرسانی : 1401/03/05
از 164,680 ریال
تا 168,349 ریال
مشاهده فروشندگان
0973
میلگرد آجدار بردسیر کرمان 16 a3 شاخه 12 متری کارخانه
بروزرسانی : 1401/03/05
163,770
مشاهده فروشندگان

قیمت میلگرد بردسیر کرمان

تاریخ بروزرسانیروز های قبل
در حال دریافت اطلاعات ...
کدنامقیمتتوضیحات بیشتر
0966
میلگرد آجدار بردسیر کرمان 14 a2 شاخه 12 متری کارخانه
بروزرسانی : 1401/02/31
164,220
مشاهده فروشندگان
مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه