logo
banner background image

مرجـعی برای مقایسه قیمت ها

در آهن پرتال میتوانید قیمت های فروشندگان مختلف برای یک محصول را ببینید و به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن مقایسه و انتخاب کنید.

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان به عنوان یکی از انواع میلگرد داخلی مرغوب برای صنایع مختلف از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. شرکت فولاد آناهیتا گیلان یکی از تولید‌کنندگان میلگرد مرغوب ساختمانی در سایزهای ۸ تا ۳۲ است. بدیهی است که قیمت میلگرد و سایر محصولات فولادی به عنوان کالاهای استراتژیک همواره شاهد نوسانات زیادی بوده و هست. قیمت میلگرد آناهیتا گیلان امروز هم از این قاعده مستثنی نیست.

طبق نظر کارشناسان آهن پرتال:

"از آنجایی که میلگردهای تولید شده در شرکت آناهیتا فولاد گیلان در سایزهای مختلف 8 تا 32 تولید و عرضه می‌شوند، سایز‌های مختلف میلگرد و میزان کاربرد آن‌ها در تعیین قیمت روز میلگرد کارخانه آناهیتا گیلان تأثیرگذار هستند. البته چون قیمت میلگرد آناهیتا گیلان امروز می‌تواند تحت تاثیر نوسانات قیمت جهانی فولاد یا نوسان قیمت ارز تغییر کند، داشتن مرجعی که بتوان به وسیله آن قیمت لحظه‌ای محصولات فولادی را رصد کرد، برای فعالان این حوزه ضروری است."

 

میلگرد آناهیتا گیلان با علامت اختصاری AGJU شناخته می شود.

 

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان 14، 16 و 18

میلگرد آناهیتا گیلان یکی از انواع پر‌کاربرد میلگرد در استان‌های شمالی و بیشتر استان‌های کشور است. به‌دلیل قیمت مناسب‌تر و کیفیت بالا، این محصول مورد توجه بسیاری از فعالان ساختمان‌سازی قرار گرفته است. قیمت روز میلگرد آناهیتا گیلان امروز هم مانند قیمت سایر مقاطع فولادی متغیر است و بعضی از سایز‌های پر‌تقاضا این میلگرد ممکن است نوسان قیمتی بیشتری نسبت به سایر سایزهای آن داشته باشند.

قیمت میلگرد سایر برندهای معتبر و باکیفیت بازار؛ در لیست زیر قابل مشاهده است:

عوامل موثر بر قیمت روز میلگرد آناهیتا

از جمله اصلی‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر روی نرخ میلگرد آناهیتا، میزان عرضه و تقاضا این محصول در بازارآهن است؛ از آنجا که میلگرد آناهیتا محبوبیت نسبتا خوبی میان فعالان بازار فولاد دارد به طور معمول کمتر شاهد عدم میزان تقاضا برای خرید این محصول خواهیم بود. از دیگر عواملی که هر کدام به تنهایی اثر قابل توجه‌ای بر روی قیمت میلگرد آناهیتا امروز دارند میتوان به مواردی از جمله: هزینه تمام شده برای خرید مواد اولیه، قیمت میلگرد در بازار داخلی و جهانی، نرخ دلار و تحریم‌ها اشاره کرد.

علاوه بر این، قیمت میلگرد آناهیتا گیلان، با توجه به وزن به‌صورت کیلوگرم تعیین می‌گردد؛ در نتیجه ابعاد و سایز که از مهم‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر وزن محصول هستند، اهمیت بسیاری دارند. همچنین با توجه به نوسانات بازار، عواملی همچون نرخ ارز و دلار، قیمت مواد اولیه و... همگی بر بهای این محصول تاثیر گذارند.

... بیشتر

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان

آخرین بروز رسانی: روز های گذشته
نام کالابازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگان
میلگرد آجدار آناهیتا گیلان 8 a2 شاخه کارخانه175,230
میلگرد آجدار آناهیتا گیلان 10 a2 شاخه 12 متری کارخانه173,400
میلگرد آجدار آناهیتا گیلان 12 a3 شاخه 12 متری کارخانه173,400
میلگرد آجدار آناهیتا گیلان 14 a3 شاخه 12 متری کارخانه169,730
میلگرد آجدار آناهیتا گیلان 16 a3 شاخه 12 متری کارخانه169,730
میلگرد آجدار آناهیتا گیلان 18 a3 شاخه 12 متری کارخانه169,730
میلگرد آجدار آناهیتا گیلان 20 a3 شاخه 12 متری کارخانه169,730
میلگرد آجدار آناهیتا گیلان 22 a3 شاخه 12 متری کارخانه169,730
میلگرد آجدار آناهیتا گیلان 25 a3 شاخه 12 متری کارخانه169,730
میلگرد آجدار آناهیتا گیلان 28 a3 شاخه 12 متری کارخانه169,730
میلگرد آجدار آناهیتا گیلان 32 a3 شاخه 12 متری کارخانه169,730
جستجوی هوشمند قیمت آهن آلات
آدرس: تهران، خیابان آزادی، روبروی دانشگاه شریف
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.