قیمت رابیتس اصفهان

قیمت رابیتس اصفهان

قیمت رابیتس اصفهان بر اساس تعداد ستون و وزن آن تعیین شده و در سه مدل 9 ستون، 11 ستون و 13 ستون با وزن‌های سبک، متوسط و سنگین تولید می‌گردد. با افزایش تعداد ستون‌ها و وزن محصول، قیمت این محصول افزایش پیدا می‌کند. قیمت روز رابیتس اصفهان همانند دیگر محصولات فولادی به تغییرات قیمت مواد اولیه وابسته بوده و دائما در حال نوسان است. با پیشرفت در روش‌های ساخت بناهای مختلف، علاوه بر استفاده از محصولات فولادی در اسکلت‌بندی ساختمان و سازه‌ها، موارد دیگری همانند نمای ساختمان به لیست کاربرد‌های مصالح فولادی اضافه گردید. رابیتس‌های اصفهان که در بازار با نام دیگر روایز اصفهان نیز شناخته می‌شوند، یکی از این مقاطع فولادی بوده که کاربرد‌های گسترده‌ای در پوشش‌های داخلی ساختمان دارند.

 رابیتس 400، 700 و 900 گرمی اصفهان

 این مقاطع فلزی به شکل توری‌های فولادی مشبک بوده و از ورق‌های گالوانیزه ساخته می‌شوند که از کاربرد‌های آن می‌توان به استفاده در سقف‌های کاذب و نما برای زیباسازی ساختمان اشاره نمود. 3 فاکتور وزن، تعداد ستون و سایز چشمه‌، راویزهای اصفهان را به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌کنند. این مقطع فولادی همواره مورد توجه بسیاری از طراحان بوده است و در اکثر لیست‌های خرید مصالح فلزی مالکان پروژه، نام آن به چشم می‌خورد. وزن‌های 400، 700 و 900 گرمی این محصول، در دسته پرفروش‌ترین‌ها قرار دارند. لازم به ذکر است که این مقاطع فولادی با دارا بودن سایز چشمه‌ مناسب، مقدار بیشتری از گچ و سیمان را در خود نگه‌داری می‌کنند.

قیمت روز رابیتس اصفهان در بازار

سایت آهن‌پرتال، قیمت راویز اصفهان با وزن‌های مختلف را به صورت روزانه به بازدیدکنندگان خود ارائه می‌دهد. همچنین با مراجعه به سایت آهن‌پرتال، مشاوره و اطلاعات کافی جهت خرید محصولات فولادی در اختیار مشتریان قرار داده می‌شود که با خیالی آسوده محصولات مورد نظر خود را تهیه نمایند.

هیچ موردی در قیمت رابیتس اصفهان یافت نشد

مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه