logo
banner background image

مرجـعی برای مقایسه قیمت ها

در آهن پرتال میتوانید قیمت های فروشندگان مختلف برای یک محصول را ببینید و به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن مقایسه و انتخاب کنید.

قیمت انواع لوله

با توجه به مواد اولیه به‌کاررفته در تولید این مقاطع، قیمت آن تنوع زیادی دارد؛ همچنین نوع این کالا یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت لوله به شمار می‌رود؛ برای مثال مدل‌های مختلف گالوانیزه، مانیسمان، مبلی، گازی، جدارچاه، اسپیرال و داربستی با یک‌دیگر اختلاف قیمت دارند. وجود تفاوت در قیمت روز انواع لوله، موجب تمایز در کاربرد آن‌ها نیز می‌گردد، هرچند بعضی اوقات به دلیل صرفه‌جویی در هزینه‌های پروژه، به فاکتور قیمت نسبت به کاربرد و کیفیت محصول ارجحیت داده می‌شود.

طبق نظر کارشـناسـان با‌تجربه آهن پرتال:

"در بازار نوسانی امروز، دسترسی به قیمت به‌روز مقاطع فولادی از جمله قیمت انواع لوله، یکی از نیازهای اصلی فعالیت در این عرصه خواهد بود. قیمت لوله همواره به خاطر نوسانات بازار ارز و فولاد دست‌خوش تغییر شده است. کاربرد زیاد لوله‌ها در پروژه‌های انتقال سیالات از جمله نفت و گاز، باعث اهمیت بالای قیمت روز لوله گردیده است."

مواردی که هنگام خرید لوله باید به آن توجه کنید عباتند از:

سایز لوله: منظور همان قطر خارجی لوله است که از پارامترهای اصلی در خرید انواع لوله به شمار می‌آید. توجه داشته باشید که هر لوله دو قطر دارد؛ قطر داخلی و قطر خارجی.

ضخامت لوله: منظور همان گوشت لوله است که فاصله بین قطر داخلی و خارجی لوله است که از عوامل تعیین کننده در کاربرد انواع لوله محسوب می‌شود.

جنس لوله: همان‌طور که در بالا اشاره کردیم لوله‌ها در جنس‌های مختلف تولید می‌شوند؛ جنس اکثر لوله‌ها فولاد یا پلاستیک است که هر یک کاربردهای خاص خود را دارند.

درزدار و بدون درز: از جمله اصطلاحات رایجی که به هنگام خرید لوله ممکن است توجه شما را جلب کند، لوله درزدار یا بدون درز است که به شیوه تولید لوله اشاره دارد. تولید لوله‌ها به روش درزدار باعث می‌شود یک درز طولانی از بیرون و داخل بر لوله‌ها بیفتد که کاملا مشخص است. در تولید لوله‌ها به روش بدون درز، هیچ بریدگی در لوله‌ها مشاهده نمی‌شود و کاملا یکدست هستند.

 

قیمت انواع لوله به عوامل متعددی بستگی دارد..

 

منبعی معتبر در ارائه به‌روزترین قیمت‌های لوله

آهن پرتال به منظور اطلاع‌رسانی قیمت انواع مقاطع و محصولات فولادی از جمله لوله فعالیت خود را آغاز کرده تا با اطمینان و مقایسه قیمت‌های برندهای مختلف اقدام به خرید کنید.

در لیست زیر می‌توانید قیمت لوله امروز را در انواع مختلف را مشاهده کنید.

... بیشتر
جستجوی هوشمند قیمت آهن آلات
آدرس: تهران، خیابان آزادی، روبروی دانشگاه شریف
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.