قیمت لوله گاز خانگی کیهان

قیمت لوله گاز خانگی کیهان

قیمت لوله گاز خانگی کیهان با توجه به سایز، ضخامت، وزن و استاندارد لوله متفاوت است؛ با توجه به نوسانات قیمت این محصول، وجود منبعی مناسب برا اطلاع از قیمت روز لوله گاز خانگی درزدار کیهان برندهای مختلف امر مهمی است.

 از این رو آهن پرتال برای اطلاع‌رسانی قیمت محصولات مختلف فولادی از جمله قیمت انواع لوله گاز خانگی درز مستقیم کیهان فعالیت خود را آغاز کرده تا بتواند در این راستا شما را راهنمایی کند تا بتوانید بهترین خرید را تجربه کنید.

لوله‌های گاز خانگی کیهان که از جنس فولاد و پلی‌اتیلن هستند که به‌دلیل مقاومت بالایی که در برابر خوردگی دارند، برای لوله‌کشی گاز در منازل مسکونی، پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌ها و ... مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ این لوله‌ها از نوع درزدار هستند و به آن‌ها لوله سیاه درزدار کیهان نیز گفته می‌شود.

لوله‌کشی‌های گاز معمولا به دو صورت توکار و روکار صورت می‌گیرد، بعد از اینکه مشخص شد از چه شیوه‌ای برای لوله‌کشی استفاده می‌کنیم، باید ابعاد و سایز لوله مورد نظر را تعیین کنیم.

لوله‌های گاز کیهان از نظر سایز به دو شکل معمولی و  API موجود هستند، که نوع معمولی تنها در طول 6 متری و با قطر 2/1 تا 6 اینچ و نوع API نیز به‌صورت 6 متری ولی با قطرهای 2/1 تا 4 اینچی تولید می‌شوند. برای مشاهده قیمت لوله API به لیست قیمت مربوطه مراجعه کنید.

قیمت روز لوله گاز کیهان

قیمت این لوله‌ها با توجه به استانداردهایی که در تولید آن‌ها در نظر گرفته می‌شود با یکدیگر متفاوت است از این رو هنگام خرید لوله گاز اصفهان به کیفیت این محصول توجه ویژه داشته باشید و مرغوب‌ترین محصول را خریداری کنید تا از صدمات جبران‌ناپذیری که ممکن است بعدها با آن مواجه شوید خوددرای کنید.

در لیست زیر می‌توانید قیمت لوله گاز خانگی کیهان را در ابعاد و ضخامت‌های مختلف مشاهده کنید.

هیچ موردی در قیمت لوله گاز خانگی کیهان یافت نشد

مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه