logo
banner background image

مرجـعی برای مقایسه قیمت ها

در آهن پرتال میتوانید قیمت های فروشندگان مختلف برای یک محصول را ببینید و به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن مقایسه و انتخاب کنید.

قیمت لوله گاز خانگی

لوله‌ کشی ساختمان به خصوص گاز، از اهمیت به شدت بالایی برخوردار بوده زیرا در امنیت ساختمان و افراد تاثیر گذار است؛ پارامترهای زیادی برای انتخاب این محصول وجود دارد که  باید به آن توجه کرد، زیرا ذره‌ای بی دقتی مشکل‌ساز خواهد شد. علاوه بر ویژگی، کیفیت و جنس یکی دیگر از پارامترهایی که برای متخصصان اهمیت دارد، قیمت لوله گاز خانگی است. با توجه به نوسان بازار و تغییر نرخ محصولات قیمت روز لوله گاز خانگی درزدار نیز دچار تغییراتی شده است؛ همراه ما باشید تا عوامل تاثیرگذار بر قیمت این محصول را بررسی کنیم.

طبق نظر کارشناسان آهن پرتال:

“لوله کشی گاز در ساختمان‌سازی از مهم‌ترین و حساس‌ترین بخش‌ها بوده که انتخاب درست آن نیاز به مهارت دارد؛ علاوه بر ویژگی‌ها، اطلاع از قیمت انواع لوله گاز خانگی درز مستقیم از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا بخشی از هزینه‌های یک پروژه را در برمی‌گیرد. قابل ذکر بوده که قیمت روز لوله گاز خانگی درزدار در ضخامت‌های متفاوت 4 الی 10 میلی‌متر دارای تفاوت‌هایی است.”

 

لوله گاز خانگی در سایزهای مختلف عرضه می‌گردد.

 

برای تولید محصول مذکور از ورق‌های فولادی استفاده می‌شود که طی فرایند جوشکاری به شکل لوله در می‌آیند و پس از این عملیات مورد آزمایش‌های مختلف قررار می‌گیرند تا از ایمنی محصول مطمئن و از خسارت‌های جبران ناپذیر جلوگیری شود. از کاربردهای این محصول علاوه بر لوله‌کشی ساختمان، می‌توان استفاده در شوفاژ را نیز نام برد؛ جنس محصول مذکور به دو صورت پلی اتیلن و فولادی بوده و از استحکام و مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی برخوردار است. این محصول در استانداردهای ملی و بین المللی API 5L آمریکا، DIN 2440 و DIN 2394-1 آلمان، BS 1139-1 و BS 1387 انگلیس تولید می‌شود.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت لوله گاز خانگی

نوسانات بازار آهن آلات تغییراتی در قیمت این محصول نیز به وجود آورده است؛ یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت، نوع آن بوده که به دو دسته روکار، توکار و API تقسیم می‌شود. نوع توکار بدون درز بوده تا از نشتی گاز جلوگیری کند؛ همچنین از قیمت بالاتر، استحکام و مقاومت بیش‌تری نسبت به سایر محصولات مشابه برخوردار بوده و در مسافت‌های طولانی از آن استفاده می‌شود در صورتی که نوع روکار به دلیل استحکام و مقاومت کم‌تر، قیمت پایین‌تری دارد. از دیگر عوامل موثر ضخامت، طول و وزن بوده که در ادامه با توجه به جدول زیر می‌توان این موارد را مورد بررسی قرار داد:
 

در این تصویر مشخصات لوله گاز خانگی را مشاهده می‌کنید.

 

همچنین از دیگر عوامل می‌توان به کیفیت، برند، هزینه حمل‌و‌نقل، میزان عرضه و تقاضا، نرخ ارز و بهای مواد اولیه اشاره کرد. از معتبرترین برندهای تولید کننده داخلی می‌توان به فولاد مبارکه اصفهان، پارس، تهران شرق، یاران، کالوپ و... را نام برد.

در نهایت برای حفظ امنیت و جلوگیری از خسارت در مورد این محصول باید بررسی به صورت دقیق انجام شود؛ در ادامه برای سهولت شما عزیزان آهن پرتال جدولی کامل از قیمت انواع لوله گاز خانگی درز مستقیم قرار داده تا با استفاده از آن خریدی مطمئن و به صرفه را تجربه کنید.

... بیشتر

قیمت لوله گاز خانگی سپاهان

آخرین بروز رسانی: امروز
نام کالابازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگان
لوله درز مستقیم 3٫5 2 اینچ اصفهان تست گاز خانگی 6متری کارخانه262,390
لوله درز مستقیم 3٫5 1/2 1 اینچ اصفهان تست گاز خانگی 6متری کارخانه262,390
لوله درز مستقیم 2٫5 1/2 اینچ اصفهان تست گاز خانگی 6متری کارخانه262,390
لوله درز مستقیم 2٫8 1 اینچ اصفهان تست گاز خانگی 6متری کارخانه262,390
لوله درز مستقیم 3 1/4 1 اینچ اصفهان تست گاز خانگی 6متری کارخانه262,390
لوله درز مستقیم 2٫8 1/4 1 اینچ اصفهان تست گاز خانگی 6متری کارخانه262,390
لوله درز مستقیم 2٫5 3/4 اینچ اصفهان تست گاز خانگی 6متری کارخانه262,390
لوله درز مستقیم 3 1 اینچ اصفهان تست گاز خانگی 6متری بنگاه تهران262,390
لوله درز مستقیم 3 2 اینچ اصفهان تست گاز خانگی 6متری کارخانه262,390
لوله درز مستقیم 3 1/2 2 اینچ اصفهان تست گاز خانگی 6متری کارخانه262,390
جستجوی هوشمند قیمت آهن آلات
آدرس: تهران، خیابان آزادی، روبروی دانشگاه شریف
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.