قیمت ورق گالوانیزه روی اندود کاوه

قیمت ورق گالوانیزه روی اندود کاوه

قیمت ورق گالوانیزه روی اندود کاوه در عرض و ضخامت‌های مختلف به‌صورت لحظه‌ای در این صفحه به‌روزرسانی می‌شود. اگر به‌دنبال یک منبع معتبر برای خرید ورق گالوانیزه روی اندود کاوه هستید آهن پرتال را فراموش نکنید؛ زیرا به دلیل نوسانات زیاد در قیمت مواد خام، ارز و ... قیمت روز ورق گالوانیزه روی اندود کاوه ثابت نمی‌ماند به همین دلیل اطلاع از تغییرات قیمتی این محصول فولادی می‌تواند به شما در یک خرید مطمئن کمک کند تا بیشترین سود را از پروژه‌های خود داشته باشید.

سطح ورق‌های گالوانیزه روی اندود کاوه با فلزاتی مانند روی پوشانده می‌شود تا در برابر زنگ‌زدگی مقاوم باشند؛ به دلیل استفاده از این پوشش ضد زنگ در صنایع مختلف از جمله ساختمان‌سازی، لوازم خانگی، اجزاء خودرو و ماشین‌آلات سنگین و ... کاربرد فراوانی دارد، زیرا از زنگ‌زدگی جلوگیری کرده و میزان خسارت وارده را کاهش می‌دهد.

ورق‌های گالوانیزه روی اندود کاوه با ضخامت و عرض‌های مختلفی در ایران تولید می‌شوند اما به دلیل محدودیت تولید این محصول فولادی، بخش عظیمی از نیاز به این نوع ورق از طریق واردات تامین می‌شود. این ورق‌ها در استانداردهای گوناگونی از جمله EN10142 و EN10147  به بازار عرضه می‌شوند. قیمت ورق گالوانیزه روی اندود کاوه امروز در سایز و ضخامت‌های متنوع در لیست قیمت زیر قابل مشاهده است.


 

هیچ موردی در قیمت ورق گالوانیزه روی اندود کاوه یافت نشد

مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه