قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه اصفهان

قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه اصفهان

فولاد مبارکه اصفهان یکی از معروف‌ترین برندها و پیشروترین تولیدکننده‌های صنعت فولاد است که از سال 1372 تا به امروز محصولاتی با بهترین کیفیت را در اختیار مشتریان داخلی و خارجی خود قرار می‌دهد. یکی از پرفروش‌ترین محصولات این شرکت، ورق گالوانیزه است که در صنایع فلزی، ساختمان‌سازی، خودروسازی، لوازم‌خانگی و... کاربرد بالایی دارد. قیمت روز ورق گالوانیزه فولاد مبارکه اصفهان به دلیل نوسانات نرخ ارز، قیمت جهانی مواد خام، شرایط اقتصادی و سیاسی کشور و... متغیر است. به همین دلیل، سرنوشت دلار و بازار جهانی فولاد برای بسیاری از مشتریان و صنعتگران از اهمیت بالایی برخوردار است.

طبق نظر کارشناسان آهن پرتال:

“علاوه بر شرایط اقتصادی ایران، ارزش دلار و...، پارامترهایی مانند عرض و ضخامت (بین 0.25 تا 2 میلی‌متر) نیز در قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه اصفهان نقش تعیین‌کننده‌ای دارند. این پارامترها عموماً با در نظر گرفتن کاربرد ورق گالوانیزه‌ای انتخاب می‌شوند؛ اما فاکتورهایی مانند تغییرات نرخ ارز از کنترل مشتریان خارج هستند و معمولاً به عوامل سود و زیاد پروژه‌ها تبدیل می‌شوند.”

قیمت روز ورق گالوانیزه 0.25 تا 2 فولاد مبارکه اصفهان

با توجه به نوسانات بازار جهانی، میزان عرضه و تقاضا در ابعاد جهانی و کشوری، تأثیر تصمیمات دولت و...، زمان خرید ورق گالوانیزه کارخانه فولاد مبارکه اصفهان از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین، تحلیل قیمت‌ها و پیش‌بینی سرنوشت بازار فولاد و روی (پوشش ورق) می‌توانند سیگنال‌های مطلوبی برای بسیاری از فعالان و صنعتگران باشند.

 

هیچ موردی در قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه اصفهان یافت نشد

مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه