قیمت ورق گالوانیزه دشتستان راد

قیمت ورق گالوانیزه دشتستان راد

ورق‌های گالوانیزه در دنیای امروز، از محبوبیت بالایی در جامعه برخوردار هستند؛ شکل‌پذیری بالا، وزن کم، ضخامت پایین، زیبایی ظاهری و مقاومت زیاد در برابر رطوبت و خوردگی  از جمله محاسن این محصولات فلزی هستند. از جمله اهداف کارخانه تازه تأسیس دشتستان راد تولید این محصول از ورق‌های گالوانیزه است که در این مبحث در مورد قیمت ورق گالوانیزه دشتستان راد و در ادامه  به عوامل موثر در نوسان قیمت ورق گالوانیزه دشتستان راد اشاره می‌شود.

عوامل موثر در قیمت ورق گالوانیزه دشتستان راد

این مجموعه در زمینی به مساحت ۱۱ هکتار در شهرک صنعتی زاویه، نزدیک به زرندیه استان مرکزی  با هدف تولید ۳۸۴ هزار تن ورق گالوانیزه در سال تأسیس گردید. با توجه به عدم تأمین مواد اولیه مورد نیاز این کارخانه، در حال حاضر توانایی تولید سالانه ۲۰۰ هزار تن ورق گالوانیزه در ضخامت 0.47 تا 1.5 میلی‌متر و با عرض ۱۰۰ تا ۱۲۵ سانتی‌متر را داراست. یکی از عوامل موثر در تعیین قیمت این ورق‌ها، میزان عرضه و تقاضا بوده که خود متأثر از نوسانات بهای ارز و قیمت روز فولاد است. همچنین کیفیت مواد اولیه، کارخانه تولیدکننده، نوع رنگ استفاده شده و ابعاد ورق از دلایل دیگر در نوسان قیمت این محصول است.

برطبق نظر کارشناسان آهن پرتال:

“کیفیت ورق‌های تولیدی کارخانه دشتستان راد در حدی است که پس از گذشت مدت کوتاهی از احداث (سال ۱۳۹۹)، مجوز و استاندارد صادرات را دریافت نموده‌،  به‌طوری‌که از اهداف آینده این مجتمع، صادرات ۲۵ درصد از تولیدات سالانه خود است.”

سخن پایانی

آشنایی با عوامل موثر بر قیمت ورق گالوانیزه دشتستان راد می‌تواند کمک بزرگی در زمان انتخاب محصولات این مجموعه باشد. قیمت روز ورق گالوانیزه دشتستان متأثر از عوامل مذکور، همانند تولیدات دیگر کارخانه‌ها متغیر بوده که می‌توان با داشتن اطلاعات کافی و مشاوره دقیق، از اعمال وقت و هزینه اضافی به پروژه‌ها جلوگیری کرد.

برندهای منتخب
قیمت ورق گالوانیزه

هیچ موردی در قیمت ورق گالوانیزه دشتستان راد یافت نشد

مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه