کارخانه لوله و پروفیل قزوین

کارخانه لوله و پروفیل قزوین

لوله و پروفیل، دو مقطع فولادی هستند که در صنایع مختلف کاربردهای بسیاری دارند. این محصولات توسط کارخانه‌های بسیاری در داخل کشور تولید و به بازار عرضه می‌گردد. کارخانه‌ لوله و پروفیل قزوین یکی از این کارخانه‌ها است که در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل با‌کیفیت کار می‌کند. هدف از نوشتن این مقاله معرفی کامل این شرکت تولیدی است.

معرفی کارخانه لوله و پروفیل قزوین

کارخانه لوله و پروفیل قزوین، در سال 1385 با مدیریت آقای حسین علی کاظمی تاسیس شد. این شرکت در استان قزوین و جاده آبیک واقع شده است؛ با گذشت حدود 15 سال از شروع به کار، کارخانه توانسته به یکی از تولید کنندگان لوله و پروفیل بزرگ در منطقه و کشور تبدیل شود.

موقعیت مناسب کارخانه لوله و پروفیل قزوین در نزدیکی پایتخت و غرب کشور برای این شرکت یک مزیت است؛ زیرا می‌تواند نیاز بیشتری از کشور را تامین کند و کارهای توسعه‌ای خود را نیز با سرعت بیشتری پیش ببرد.

 

شرکت لوله و پروفیل قزوین در سال 1385 تاسیس شد.

 

خطوط تولید و ظرفیت تولید

خطوط تولید کارخانه با بهره‌گیری از بهترین تجهیزات روز کار می‌کنند. این شرکت با ظرفیت تولید مناسب توانسته است به‌خوبی نیاز بخش‌های زیادی از کشور از جمله غرب و شمال غرب را تامین کند.

محصولات تولیدی کارخانه لوله و پروفیل قزوین

محصولات تولیدی کارخانه لوله و پروفیل قزوین در ساختمان‌سازی، صنعت و راه‌سازی کاربرد دارد. تولیدات این کارخانه شامل 2 محصول زیر است:

  • لوله فولادی

لوله فولادی کارخانه لوله و پروفیل قزوین استوانه‌ای توخالی، با سطح مقطع دایره‌ای شکل است که در کاربردهای مختلف جهت انتقال مواد سیال از مکانی به مکان دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لوله یکی از رایج‌ترین و پرکاربردترین لوله های مورد استفاده در صنعت به شمار می‌رود. جابجایی سیالات مانند آب، نفت و گاز، محافظت از کابل‌های برق و عایق سیم‌ها در برابر ضربه، اشیا و سایر صدمات احتمالی از جمله کاربردهای گسترده این محصول است. علاوه بر این لوله‌های فولادی کارخانه لوله و پروفیل قزوین در صنایع پزشکی، حمل و نقل، لوازم خانگی، کشاورزی، عمران و ساختمان‌سازی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت لوله جدار چاه قزوین که برای جلوگیری از ریزش چاه مورد استفاده قرار می گیرد، از کاربردهای عمرانی این مقطع فولادی است.

 

کارخانه لوله و پروفیل قزوین انواع محصولات فولادی مثل لوله و پروفیل را تولید می کند.

 

  • پروفیل فولادی

پروفیل فولادی کارخانه لوله و پروفیل قزوین، دارای مصارف زیادی در ساختمان‌سازی، صنعت و راه‌سازی است. عمده‌ترین کاربرد آن در ساخت درب و پنجره‌های آهنی است. این محصول فولادی در صنعت خودروسازی، ساخت پایه میز و صندلی، ساخت چهارچوب درهای بزرگ آهنی با استفاده از پروفیل نبشی و ساخت کرکره‌های مغازه با استفاده از پروفیل ناودانی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طبق نظر کارشناسان آهن پرتال:

"کارخانه لوله و پروفیل قزوین، اگرچه کمتر از 20 سال است شروع به‌کار کرده اما توانسته در این مدت کوتاه به‌یکی‌از بزرگترین تولیدکنندگان بزرگ در سطح کشور تبدیل شود. لوله و پروفیل تولیدی این کارخانه در بسیاری از پروژه‌های راه‌سازی، ساختمانی و صنایع دیگر کشور مورد استفاده قرار می‌گیرند."

آدرس، شماره تماس و دیگر اطلاعات کارخانه

در ادامه راه‌های ارتباطی با کارخانه لوله و پروفیل قزوین آورده شده است:

آدرس کارخانه: جاده قزوین، تهران، كیلومتر 25، بعد از نیروگاه شهید رجائی

آدرس دفتر مرکزی: بلوار یافت‌آباد غربی، میدان معلم، بلوار مدائن، مجتمع تجاری بهاران یک، پلاک ۶، بلوک ۱۶

تلفن دفتر مرکزی: ۶۶۲۲۲۰۲۰ – ۶۶۲۳۳۰۳۰-021

سخن پایانی

کارخانه لوله و پروفیل قزوین، بادارا بودن انواع گواهینامه‌های ملی و بین‌المللی توانسته‌ است محصولات خود را مطابق با استانداردهای جهانی به بازار عرضه کند و جزء شرکت‌های موفق در زمینه تولید لوله و پروفیل فولادی باشد.

برندهای منتخب
قیمت لوله جدار چاه قزوین

قیمت لوله جدار چاه کارخانه لوله و پروفیل قزوین

تاریخ بروزرسانیامروز
در حال دریافت اطلاعات ...
در حال دریافت اطلاعات ...
کدنامقیمتتوضیحات بیشتر
4987
لوله جدارچاه قزوین 12 اینچ ضخامت 5 میل شاخه 6 متری
بروزرسانی : 1401/03/05
248,630
مشاهده فروشندگان
5001
لوله جدار چاه قزوین 12 اینچ ضخامت 6 میل شاخه 6 متری
بروزرسانی : 1401/03/05
248,630
مشاهده فروشندگان
مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه