قیمت توری مرغی

قیمت توری مرغی

توری‌های فلزی در ضخامت‌ و اندازه‌های مختلف، تولید و استفاده می‌شوند. گاهی اندازه چشمه‌ها به اندازه‌ای کوچک است که برای جلوگیری از ورود حشرات، کارایی دارند‌؛ برخی اوقات به قدری ضخامت و قدرت دارند که برای جلوگیری از سقوط اجسام سنگین استفاده می‌شوند. در این مبحث، در مورد قیمت توری مرغی و علل اثرگذار در تعیین قیمت روزانه توری مرغی، توضیحاتی داده می‌شود.

بر اساس نظر کارشناسان آهن پرتال:

‌‌"توری‌ مرغی، به شکل رول‌های ۴۵ متری و در عرض‌های ۹۰ و ۱۲۰ سانتی‌متری در بازار عرضه می‌شود که اندازه چشمه 2/5 سانتی‌متری از رایج‌ترین انواع مورد استفاده در کشور است. تقاضای بیشتر جهت خرید این سایز، در افزایش قیمت توری مرغی نسبت به سایزهای دیگر موثر است."

تغییرات قیمت توری مرغی در بازار را چه عواملی تعیین می‌کنند؟

این نوع از توری‌ها که به ChickenWireMesh معروف هستند، همانطور که از نامشان مشخص است، جهت حصار‌کشی و قفس‌سازی لانه مرغ‌ها، استفاده زیادی دارند. به دلیل استحکام عالی، شکل‌گیری خوب، وزن سبک و قیمت مناسب، در گچ‌کاری ستون‌ها، زیرسازی کاشی‌ها، حصارکشی‌های موقت و نگهداری پشم‌شیشه در سقف ساختمان‌ها نیز، کارایی دارند.

این محصولات از جنس مفتول گالوانیزه با ضخامت 0/7 تا ½ میلی‌متری، به شکل چشمه‌های ۶ ضلعی تولید می‌شوند. در بازار کشور ما به دو صورت ایرانی و خارجی (عموماً چینی) وجود دارند که نوع ایرانی آن به‌دلیل استفاده از گالوانیزه گرم، کیفیت و ارزش بالاتری دارد.

هرچه میزان اندازه چشمه این توری‌ها، کوچک‌تر باشد، وزن و ضخامت آن بالاتر رفته و بالطبع در افزایش بهای این محصول، اثرگذار است. همچنین ارزش جهانی آهن و دلار، بر روی این تغییرات، موثر است. جنس و کارخانه تولیدکننده توری نیز می‌تواند از فاکتورهای مهم دیگر باشد.

سخن پایانی

با توجه به استفاده زیاد این محصول، خریداران می‌توانند قیمت انواع توری مرغی را در سایت آهن پرتال مشاهده نموده و با بررسی قیمت توری مرغی، نسبت به خرید آن، اقدام نمایند.

قیمت توری مرغی

تاریخ بروزرسانیروز های قبل
در حال دریافت اطلاعات ...
در حال دریافت اطلاعات ...
کدنامواحدقیمتتوضیحات بیشتر
5996
توری مرغی 6٫5 کیلویی
بروزرسانی : 1401/03/07
عدد
2,385,330
مشاهده فروشندگان
5993
توری مرغی 7٫5 کیلویی
بروزرسانی : 1401/03/07
عدد
2,706,430
مشاهده فروشندگان
مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه