آهن پرتال
banner background image

مرجـعی برای مقایسه قیمت ها

در آهن پرتال میتوانید قیمت های فروشندگان مختلف برای یک محصول را ببینید و به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن مقایسه و انتخاب کنید.

قیمت ناودانی اصفهان

قیمت ناودانی اصفهان

یکی از مهمترین و پرکاربردترین مقاطع فلزی در نیای امروزی، ناودانی‌ها هستند. این محصولات در اشکال و سایزهای مختلفی تولید می‌شوند که هرکدام کارایی خاصی دارند. در این مقاله با بررسی قیمت روز ناودانی اصفهان و فاکتورهای اثرگذار بر قیمت ناودانی اصفهان، همراه ما باشید.

قیمت ناودانی ذوب‌آهن اصفهان

مجتمع ذوب‌آهن اصفهان، نخستین تولیدکننده فولاد ساختمانی و ریل در کشور بوده که از لحاظ تنوع محصولات فلزی نیز، رتبه اول را در کشور داراست. تولیدات مجموعه شامل انواع محصولات فلزی از قبیل انواع تیر‌آهن، میلگرد، نبشی، ناودانی، قوطی پروفیل، مقاطع چهارگوش و ریل قطار است. کارخانه ذوب آهن اصفهان در زمینی به مساحت ۲۰۰ کیلومتر مربع در جنوب‌غربی شهر اصفهان واقع است.

بررسی  نوسانات قیمت ناودانی سایز ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸ و ۲۰ اصفهان

ناودانی‌های تولیدی این کارخانه در دو نوع بال موازی (U) و بال شیب‌دار (C) با نام تجاری Esco، به بازار عرضه می‌شوند. از لحاظ وزنی نیز این محصولات، به دو صورت سبک و سنگین و در سایزهای مختلف ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸ و ۲۰میلی‌متری تولید می‌شوند.

از فاکتورهای اصلی در تعیین بهای این محصولات، می‌توان به تحریم‌های سیاسی در چند سال اخیر و تأثیر منفی آن بر نوسانات ارزی و افزایش هزینه‌های تولید از قبیل حمل و نقل، نام برد. همچنین در دو سال گذشته، شیوع بیماری کرونا و افزایش نرخ تورم جهانی، ابعاد، ضخامت و میزان تقاضا و عرضه محصول در بازار، از دیگر علل اثرگذار در نوسانات قیمت ناودانی هستند.

قیمت ناودانی ۸ اصفهان

خرید و فروش ناودانی‌ اصفهان در بازار بر حسب کیلوگرم است؛ لذا از مهمترین فاکتورهای دخیل در تعیین قیمت ناودانی ۸ اصفهان، میزان وزن آن است. این محصول در شاخه‌های ۶ و ۱۲ متری به بازار عرضه‌ می‌شود که بر میزان وزن آن تاثیرگذار است. ناودانی سبک سایز ۸ اصفهان به‌طور متوسط در حدود ۳۰ تا ۴۰ کیلوگرم وزن  دارد.

بر اساس نظر کارشناسان آهن‌پرتال:

“در تولید ناودانی‌های پر کاربرد سایز ۱۲ و ۱۴ کارخانه ذوب‌آهن، از ورق‌های استاندارد st37، st44 و st52 استفاده می‌شود که دارای کیفیت بالایی هستند. قیمت انواع ناودانی اصفهان بر اساس کیفیت مطلوب و تلاطم بازار ارز، در بازار دارای نوسانات روزانه زیادی هستند."

سخن پایانی

خریداران این محصول می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت آهن‌پرتال به بررسی قیمت انواع ناودانی اصفهان پرداخته و با در نظر گرفتن علت‌های دخیل بر قیمت ناودانی اصفهان، نسبت به خرید آن، اقدام نمایند. 

... بیشتر

هیچ موردی یافت نشد.

آهن پرتال
جستجوی هوشمند قیمت آهن آلات
آدرس: تهران، خیابان آزادی، روبروی دانشگاه شریف
تلفن تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.