آهن پرتال
banner background image

مرجـعی برای مقایسه قیمت ها

در آهن پرتال میتوانید قیمت های فروشندگان مختلف برای یک محصول را ببینید و به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن مقایسه و انتخاب کنید.

قیمت ناودانی شکفته

قیمت ناودانی شکفته

از کاربردی‌ترین مقاطع فلزی در دنیای امروزی، ناودانی‌ها هستند. با توجه به توان بالای آن‌ها در تحمل بار، بیشتر به‌عنوان افزایش‌دهنده استحکام و عمر سازه استفاده می‌شوند. در این مقاله به بررسی قیمت ناودانی شکفته و فاکتورهای اثرگذار در قیمت روز ناودانی شکفته، خواهیم پرداخت.

علل موثر بر تغییرات قیمت ناودانی شکفته کدامند؟

کارخانه فولاد کبکان مشهد، یکی از شرکت‌های تابعه گروه صنعتی کارخانه شکفته مشهد بوده که در سال ۱۳۸۸ با هدف تولید انواع مقاطع فولادی، احداث گردید. این مجموعه در حال حاضر توانایی تولید سالانه بیش از ۱۰۰ هزارتن انواع نبشی و ناودانی را داراست که با نام تجاری شکفته در بازار شناخته می‌شوند.

ناودانی‌های سبک و سنگین تولیدی این کارخانه، در سایزهای ۶ تا ۱۶ میلی‌متر و با طول شاخه ۶ و ۱۲ متر، ارائه شده که از کیفیت بالایی با رعایت استانداردهای کشوری و بین‌المللی برخوردار هستند.

از عوامل مهم و تأثیرگذار در تعیین بهای این تولیدات فلزی، می‌توان به میزان کیفیت محصول اشاره کرد. ابعاد، جنس، ارزش روزانه فولاد، هزینه نهایی تولید و نوسانات ارزی، اثرگذاری بالایی در این زمینه دارند. با توجه به حجم بالای پروژه‌های عمرانی در منطقه شرقی کشور، تقاضا برای خرید مصنوعات فلزی بالا بوده و بالطبع  میزان عرضه محصول توسط کارخانه، در بهای روزانه آن، تأثیر زیادی خواهد داشت.

بر اساس نظر کارشناسان آهن پرتال:

‌"وزن شاخه یکی از مهمترین شاخصه‌های تعیین کننده ارزش این محصولات است، به‌طور مثال ناودانی سایز ۶، وزنی معادل ۲۲ کیلوگرم و سایز ۱۶ همین محصول، وزنی در حدود ۸۰ کیلوگرم دارد. به‌طور مشخص، این افزایش وزن، در تعیین قیمت ناودانی شکفته، تأثیر زیادی خواهد داشت."

قیمت روز ناودانی شکفته مشهد

ناودانی‌های کارخانه شکفته مشهد در سایزهای ۶ تا ۱۶ میلی‌متری با شاخه‌های ۶ متری در بازار موجود هستند. از این محصولات در تولید قاب درب و پنجره، خرپا و همچنین در ساخت سازه‌های صنعتی همچون پل‌ها و سوله‌ها، استفاده می‌شود. قیمت روز ناودانی شکفته مشهد تحت تاثیر نوسانات بازار ارز در سال‌های اخیر، بسیار متغیر بوده‌ است.

سخن پایانی

آگاهی از قیمت انواع ناودانی شکفته، برای فعالین در زمینه ساخت و ساز به‌خصوص در مناطق شرقی و شمال‌شرق کشور، امری مهم بوده که می‌توانند با بررسی قیمت ناودانی شکفته در وب‌سایت آهن پرتال، نسبت به خرید این محصول با بهترین قیمت، اقدام نمایند.

... بیشتر

قیمت ناودانی شکفته

آخرین بروز رسانی: روز های گذشته
نام کالابازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگان
ناودانی 6 شکفته 6 متری بنگاه تهران167,890
ناودانی 6 شکفته 6 متری کارخانه161,010
ناودانی 8 شکفته 6 متری کارخانه161,010
ناودانی 8 شکفته 6 متری بنگاه تهران165,140
ناودانی 10 شکفته 12 متری کارخانه162,850
ناودانی 10 شکفته 6 متری بنگاه تهران165,140
ناودانی 10 شکفته 6 متری کارخانه161,010
ناودانی 12 شکفته 6 متری بنگاه تهران171,560
ناودانی 14 شکفته 6 متری بنگاه تهران171,560
آهن پرتال
جستجوی هوشمند قیمت آهن آلات
آدرس: تهران، خیابان آزادی، روبروی دانشگاه شریف
تلفن تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.