قیمت ناودانی منظومه

قیمت ناودانی منظومه

یکی از مقاطع فلزی پرمصرف در صنایع مختلف، ناودانی‌ها هستند. این مقاطع باز، از یک سطح مقطع افقی و اصلی به‌نام جان و دو مقطع به‌نام بال تشکیل شده‌اند. با بررسی قیمت ناودانی منظومه و علل تعیین کننده در قیمت روز ناودانی منظومه، با ما همراه باشید.

چه عواملی بر قیمت ناودانی منظومه اثر دارند؟

در سال ۱۳۸۹ در منطقه شهرک صنعتی سه‌راهی مبارکه اصفهان، کارخانه صبا فولاد منظومه به منظور تولید انواع مقاطع سبک فلزی، تأسیس گردید. این مجموعه با به‌کارگیری تجهیزات مدرن و نیروی کار متخصص و متعهد، به سرعت تبدیل به یکی از تولیدکنندگان این مقاطع در منطقه مرکزی کشور شد.

تولیدات حال حاضر این مجموعه مشتمل بر انواع ناودانی در سایز ۶۰ تا ۱۰۰ میلی‌متر و انواع نبشی در ضخامت‌های ۴۰ تا ۱۰۰ میلی‌متر‌ است.

ناودانی‌های مجتمع صبا در شکل‌های سبک سایز ۸، سبک سایز ۶ و سنگین سایز ۶ در بازار عرضه می‌شوند که در ساخت نمای ساختمان‌ها، چهارچوب درب و پنجره، اسکلت فلزی و ستون‌ها استفاده می‌شوند.

در چندسال اخیر، تحریم‌های اقتصادی تأثیر بسیار زیاد و مخربی بر بازار تمام مصنوعات فلزی داشته‌است. بالا رفتن نرخ دلار و به موازات آن، افزایش هزینه تولید و رکود بازار و همچنین صعود ارزش جهانی آهن به‌دلیل شیوع بیماری کرونا، تأثیر زیادی بر بهای تمام شده این محصولات گذاشته‌است. ابعاد، کیفیت و میزان عرضه و تقاضا نیز، به اندازه خود در این تغییرات، دخیل هستند.

بر اساس نظر کارشناسان آهن پرتال:

"ناودانی‌های این مجموعه، به‌صورت سبک و سنگین ارائه می‌شوند‌‌. به‌طور مثال نوع سبک سایز ۶، وزنی معادل ۲۸ کیلوگرم و نوع سنگین همین سایز، ۳۰ کیلوگرم وزن داشته که این تغییرات وزنی برروی قیمت ناودانی منظومه موثر است."

سخن پایانی

خریداران می‌توانند جهت اطلاع از قیمت انواع ناودانی منظومه و بررسی تغییرات روزانه قیمت ناودانی منظومه، به وب‌سایت آهن پرتال مراجعه کرده و برای خرید آن، اقدام نمایند.

هیچ موردی در قیمت ناودانی منظومه یافت نشد

مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه