قیمت ناودانی ماهان ذوب

قیمت ناودانی ماهان ذوب

در دنیای امروزی، نقش انکارناپذیر مصنوعات فلزی در زندگی روزمره انسان‌ها، بر کسی پوشیده نیست. این محصولات با توجه به مصرف بالای آن‌ها، می‌توانند از تولیدات استراتژیک هر کشوری باشند که  باعث ارز‌آوری و خودکفایی در کشور شوند. با ما در این مقاله در بررسی قیمت ناودانی ماهان ذوب اصفهان  و دلایل موثر در تغییر قیمت روز ناودانی ماهان ذوب اصفهان، همراه باشید.

علل اثرگذار در قیمت ناودانی ماهان ذوب اصفهان

این مجتمع فولادی در سال ۱۳۸۳ در شهرک صنعتی مبارکه اصفهان به منظور تولید انواع مقاطع فولادی احداث و با تکمیل مراحل توسعه، در سال ۱۳۸۷ به بهره‌برداری رسید.

محصولات این مجموعه شامل انواع نبشی، ناودانی، تیرآهن و لوله‌های آب و گاز با ظرفیت تولیدی ۳۰۰ هزار تن در سال است.

ناودانی‌های تولیدی کارخانه از نوع فابریکی و در سایزهای ۸ تا ۱۶ میلی‌متری به بازار عرضه می‌شوند که در ساختمان‌سازی، ساخت نرده‌ها، تجهیزات ساختمانی و درب و پنجره کاربرد فراوانی دارند.

بر اساس نظر کارشناسان آهن پرتال:

“این ناودانی‌ها در شاخه‌های ۶ متری به بازار عرضه می‌شوند که بیشتر از نوع سبک هستند. سایز ۱۰ و ۱۲ میلی‌متری تولیدی این مجموعه، از پرکاربردترین محصولات موجود بوده که قیمت ناودانی ماهان ذوب اصفهان با توجه به سایزبندی ، متغیر است."

ابعاد، ضخامت، جنس مواد، میزان عرضه، مقدار تقاضای بازار و ارزش جهانی فولاد، همگی در تعیین قیمت این محصولات تأثیر زیادی دارند. اما مهمترین عامل در این زمینه، تحریم‌های اقتصادی بوده که اثر مستقیم بر بازار ارز و هزینه‌های تولید می‌گذارد.

سخن پایانی

با توجه به نیاز روزافزون جامعه به تولیدات فلزی، فعالین در این زمینه می‌توانند با دسترسی به وب‌سایت آهن‌پرتال از نوسانات لحظه‌ای قیمت ناودانی ماهان ذوب اصفهان، مطلع گشته و در صورت نیاز با انجام مشاوره‌ای دقیق با کارشناسان این مجموعه و مقایسه قیمت ناودانی ماهان ذوب اصفهان با نمونه‌های مشابه، نسبت به خرید آن، اقدام نمایند.

هیچ موردی در قیمت ناودانی ماهان ذوب یافت نشد

مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه