قیمت ناودانی فایکو

قیمت ناودانی فایکو

ناودانی‌ها، از مقاطع فولادی کاربردی در صنعت ساخت و ساز هستند که بر اساس وزن به دو دسته سبک و سنگین تقسیم‌بندی می‌شوند. نوع سبک عموماً در ساختما‌ن‌سازی و نوع سنگین‌تر آن در پروژ‌ه‌های عظیم عمرانی استفاده می‌شوند. در این مقاله در مورد قیمت ناودانی فایکو و بررسی عوامل موثر بر قیمت روز ناودانی فایکو، می‌پردازیم.

فاکتور‌های اثرگذار در قیمت ناودانی فایکو

کارخانه فولاد البرز ایرانیان با نام تجاری فایکو، با هدف تولید انواع مقاطع فولادی در کیلومتر ۱۵ جاده ساری به مشهد در استان مازندران تأسیس گردید. عمده محصولات این مجموعه شامل انواع میلگرد، نبشی، تیرآهن و ناودانی است.

ناودانی‌های مجتمع، از نوع فابریکی و به دو صورت UPE (بال موازی) و UNP (بال نامساوی)، تولید می‌شوند. این کارخانه توانایی تولید این محصولات در ضخامت‌های ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلی‌متر را داراست که سایزهای ۱۴، ۱۶، ۱۸ و ۲۰ آن، کاربرد بیشتری در صنایع دارند.

تغییرات روزانه بازار ارز، به‌دلیل تحریم‌های اقتصادی، بیشترین تأثیر را در بازار این محصولات دارد. سایز، ضخامت، کیفیت، ارزش جهانی فولاد و نوع تولید از دیگر دلایل موثر در بازار روز این تولیدات هستند. همچنین میزان درخواست مصرف‌کننده و مقدار عرضه توسط کارخانه تولیدکننده، می‌تواند اثرگذاری بالایی در این زمینه داشته باشد.

بر اساس نظر کارشناسان آهن پرتال:

"مجتمع فولاد البرز ایرانیان، با دارا بودن استانداردهای بین‌المللی و با ظرفیت تولید ۵/۱ میلیون تن در سال، یکی از بزرگترین و مهمترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی در کشور است‌. لذا آگاهی از بهای تولیدات این مجتمع مثل قیمت روز ناودانی کارخانه فولاد البرز ایرانیان (فایکو)، از اهمیت بالایی برخوردار است."

سخن پایانی

این مجموعه با دسترسی عالی به جاده تهران-مشهد و همچنین دارا بودن ایستگاه اختصاصی راه‌آهن متصل به شبکه سراسری، می‌تواند بخش عمده‌ای از نیاز کشور را به مصنوعات فلزی، تأمین نماید. خریداران با بررسی قیمت انواع ناودانی فایکو و مقایسه قیمت روز دیگر محصولات مشابه با قیمت ناودانی فایکو، با وب‌سایت آهن پرتال در ارتباط باشند.

قیمت ناودانی فایکو

تاریخ بروزرسانیامروز
در حال دریافت اطلاعات ...
در حال دریافت اطلاعات ...
در حال دریافت اطلاعات ...
کدنامقیمتتوضیحات بیشتر
5321
ناودانی 14 فایکو 12 متری بنگاه تهران
بروزرسانی : 1401/03/05
203,670
مشاهده فروشندگان
6113
ناودانی 18 فایکو 12 متری بنگاه تهران
بروزرسانی : 1401/03/05
201,840
مشاهده فروشندگان
6116
ناودانی 20 فایکو 12 متری بنگاه تهران
بروزرسانی : 1401/03/05
233,950
مشاهده فروشندگان
مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه