آهن پرتال
banner background image

مرجـعی برای مقایسه قیمت ها

در آهن پرتال میتوانید قیمت های فروشندگان مختلف برای یک محصول را ببینید و به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن مقایسه و انتخاب کنید.

قیمت ناودانی فایکو

قیمت ناودانی فایکو

ناودانی‌ها، از مقاطع فولادی کاربردی در صنعت ساخت و ساز هستند که بر اساس وزن به دو دسته سبک و سنگین تقسیم‌بندی می‌شوند. نوع سبک عموماً در ساختما‌ن‌سازی و نوع سنگین‌تر آن در پروژ‌ه‌های عظیم عمرانی استفاده می‌شوند. در این مقاله در مورد قیمت ناودانی فایکو و بررسی عوامل موثر بر قیمت روز ناودانی فایکو، می‌پردازیم.

فاکتور‌های اثرگذار در قیمت ناودانی فایکو

کارخانه فولاد البرز ایرانیان با نام تجاری فایکو، با هدف تولید انواع مقاطع فولادی در کیلومتر ۱۵ جاده ساری به مشهد در استان مازندران تأسیس گردید. عمده محصولات این مجموعه شامل انواع میلگرد، نبشی، تیرآهن و ناودانی است.

ناودانی‌های مجتمع، از نوع فابریکی و به دو صورت UPE (بال موازی) و UNP (بال نامساوی)، تولید می‌شوند. این کارخانه توانایی تولید این محصولات در ضخامت‌های ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلی‌متر را داراست که سایزهای ۱۴، ۱۶، ۱۸ و ۲۰ آن، کاربرد بیشتری در صنایع دارند.

تغییرات روزانه بازار ارز، به‌دلیل تحریم‌های اقتصادی، بیشترین تأثیر را در بازار این محصولات دارد. سایز، ضخامت، کیفیت، ارزش جهانی فولاد و نوع تولید از دیگر دلایل موثر در بازار روز این تولیدات هستند. همچنین میزان درخواست مصرف‌کننده و مقدار عرضه توسط کارخانه تولیدکننده، می‌تواند اثرگذاری بالایی در این زمینه داشته باشد.

بر اساس نظر کارشناسان آهن پرتال:

"مجتمع فولاد البرز ایرانیان، با دارا بودن استانداردهای بین‌المللی و با ظرفیت تولید ۵/۱ میلیون تن در سال، یکی از بزرگترین و مهمترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی در کشور است‌. لذا آگاهی از بهای تولیدات این مجتمع مثل قیمت روز ناودانی کارخانه فولاد البرز ایرانیان (فایکو)، از اهمیت بالایی برخوردار است."

سخن پایانی

این مجموعه با دسترسی عالی به جاده تهران-مشهد و همچنین دارا بودن ایستگاه اختصاصی راه‌آهن متصل به شبکه سراسری، می‌تواند بخش عمده‌ای از نیاز کشور را به مصنوعات فلزی، تأمین نماید. خریداران با بررسی قیمت انواع ناودانی فایکو و مقایسه قیمت روز دیگر محصولات مشابه با قیمت ناودانی فایکو، با وب‌سایت آهن پرتال در ارتباط باشند.

... بیشتر

قیمت ناودانی فایکو

آخرین بروز رسانی: روز های گذشته
نام کالابازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگان
ناودانی 14 فایکو 12 متری بنگاه تهران177,990
ناودانی 18 فایکو 12 متری بنگاه تهران183,490
ناودانی 20 فایکو 12 متری بنگاه تهران201,840
آهن پرتال
جستجوی هوشمند قیمت آهن آلات
آدرس: تهران، خیابان آزادی، روبروی دانشگاه شریف
تلفن تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.