آهن پرتال
banner background image

مرجـعی برای مقایسه قیمت ها

در آهن پرتال میتوانید قیمت های فروشندگان مختلف برای یک محصول را ببینید و به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن مقایسه و انتخاب کنید.

قیمت ناودانی ابهر

قیمت ناودانی ابهر

یکی از مهمترین مقاطع فولادی در صنایع مختلف، ناودانی‌ها هستند. این محصولات در ساخت دیوارها، شاسی خودرو، سقف‌ها و تأسیسات دریایی، کاربرد زیادی دارند. سعی می‌کنیم در این مقاله به بررسی قیمت ناودانی ابهر و عملکرد عوامل تأثیرگذار در قیمت روز ناودانی کارخانه فولاد البرز غرب (ابهر)، بپردازیم.

چه عواملی در تعیین قیمت ناودانی ابهر موثر هستند؟

گروه فولادی البرز غرب، در زمینی ۵۰ هکتاری نزدیک به شهرستان ابهر زنجان، به منظور تولید انواع مقاطع فولادی، احداث گردید. این مجموعه با نصب و راه‌اندازی انواع ماشین‌آلات مدرن و به‌کارگیری نیروهای متخصص داخلی، در سال ۱۳۸۷ به بهره‌برداری رسید.

در حال حاضر تولیدات این مجتمع فولادی شامل انواع شمش، نبشی، ناودانی، تیرآهن و میلگرد با ظرفیت ۳۵۰ هزار تن در سال بوده که با نام تجاری ابهر به بازار عرضه می‌شوند.

ناودانی‌های گروه فولادی البرز غرب، طبق استاندارد ISIRI و در دو نوع سبک و سنگین ارائه می‌شوند. این محصولات از نوع UNP یا همان U شکل بوده که نوع سبک آن در سایزهای ۶۵ تا ۲۲۰ میلی‌متر و نوع سنگین آن در ضخامت‌های ۸۰ تا ۲۰۰ میلی‌متر در بازار عرضه می‌شوند.

در سال‌های اخیر، تحریم‌های اقتصادی و اثر آن بر نوسانات بازار ارز و ارزش روز فلز آهن و همچنین افزایش بهای تمام شده تولید از قبیل هزینه حمل و نقل و دستمزد کارکنان، تأثیر بسیار زیادی بر این تولیدات داشته‌است. از عوامل ثانویه موثر بر این تغییرات، می‌توان به میزان عرضه و تقاضا، کیفیت، ابعاد و جنس محصول نیز، اشاره کرد.

بر اساس نظر کارشناسان آهن پرتال:

‌‌"ناودانی‌های نوع سبک ‌این مجموعه در شاخه‌های ۶ متری و نوع سنگین، در شاخه‌های ۱۲ متری ارائه می‌شوند که این تغییرات طولی و وزنی، بر روی قیمت ناودانی ابهر، اثرگذار هستند.‌"

سخن پایانی

قیمت انواع ناودانی ابهر تحت تأثیر عوامل مذکور بوده که با پیگیری روزانه قیمت ناودانی ابهر در وب‌سایت آهن پرتال‌، می‌توان در بهترین زمان ممکن، نسبت به خرید آن اقدام نمود.

... بیشتر

هیچ موردی یافت نشد.

آهن پرتال
جستجوی هوشمند قیمت آهن آلات
آدرس: تهران، خیابان آزادی، روبروی دانشگاه شریف
تلفن تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.