نمودار قیمت میلگرد میانه در سال 1401

نمودار قیمت میلگرد میانه در سال 1401

مجتمع فولاد میلگرد میانه (فولاد آذربایجان) به عنوان یکی از اصلی‌ ترین تولید‌کنندگان میلگرد آجدار جناغی (A3)، از سال 1368 در کشورمان فعالیت می‌ کند. کیفیت میلگردهایی که از این مجتمع وارد بازار داخلی می‌ شود، زبانزد است؛ یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌ هایی که محصولات این کارخانه را متمایز کرده، رعایت استاندارهای جهانی است. میلگردهای کارخانه میانه مطابق با استاندارد INSO 3132 تولید شده و به دست مصرف‌کنندگان می‌ رسد.

 همچنین موقعیت جغرافیایی این مجتمع باعث شده که گزینه‌ ای بسیار خوب برای صادرات میلگرد به سایر کشورها تبدیل شود. قیمت‌ گذاری روی این محصول از عوامل مختلفی تاثیر می‌پذیرد؛ با توجه به تغییرات این عوامل قیمت میلگرد میانه هم دستخوش نواساناتی می‌ شود. با نمودار قیمت میلگرد میانه در سال 1401 تغییرات و نواسانات قیمت این محصول را در این صفحه برای شما مهیا کرده‌ایم.

نمودار قیمت میلگرد میانه 14، 16 و 18

همان‌طور که گفتیم دو محصول اصلی که در کارخانه فولاد میانه تولید می‌شوند، میلگرد آجدار و میلگرد ساده هستند. وزن این میلگردها اصلی‌ترین عامل تاثیرگذار روی قیمت آن‌ها به شمار می‌رود. میلگردهای میانه در سایزهای 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22، 25، 28 و 32 و در قالب شاخه‌های 12 متری تولید شده و به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد. 

طبیعی است که میلگردهایی با ضخامت کمتر، وزن کمتر و در نتیجه قیمت کمتری داشته باشند. اما صرفاً قیمت کمتر نمی‌تواند معیار خوبی برای خریدن میلگرد میانه یا هر برند دیگری باشد؛ خریدان این محصول با توجه به نوع بنا و استحکام مورد نظر خود، قطر خاصی از میلگردها را انتخاب کرده و از آن استفاده می‌کنند.

قیمت میلگرد میانه، در اوایل شروع فعالیت کارخانه فولاد آذربایجان، به عواملی مثل قیمت شمش آهن، هزینه‌های تولید و سود تولیدکننده بستگی داشت. اما بعدها با ورود میلگرد به بازار بورس همه چیز دستخوش تغییر شد. در نتیجه این تغییرات، نمودار نوسانات قیمت میلگرد تحت تاثیر قیمت عرضه بورس هم قرار گرفت.

امروزه نمودار قیمت میلگرد میانه، به صورت روزانه دچار تغییرات و نواسانات زیادی می‌ شود؛ این تغییرات اغلب به دلیل حضور واسطه‌ ها در بازار این قبیل محصولات رخ می‌ دهد. محصولات میلگرد کارخانه فولاد میانه معمولاً در بازار بورس عرضه می‌ شود و در این بازار هم قیمت‌ گذاری روی میلگرد بر اساس حجم تقاضا شکل می‌ گیرد. با توجه به نمودار تغییرات قیمت میلگرد میانه می‌ توانید نوسانات موجود در بازار این محصول را به خوبی درک کنید.

نمودار قیمت میلگرد 14 میانه

[viewChart id="1065"]

 

نمودار قیمت میلگرد 16 میانه

[viewChart id="1076"]

 

نمودار قیمت میلگرد 18 میانه

[viewChart id="1087"]
تاریخ انتشار: چهارشنبه 31 شهریور 1400
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران0 دیدگاه