قیمت ورق آهن مبتکران صبا

قیمت ورق آهن مبتکران صبا

قیمت ورق آهن سیاه مبتکران صبا براساس ضخامت، ابعاد و رول یا شیت بودن ورق متفاوت است؛ از سویی تغییرات عرضه و تقاضا، تغییرات قیمتی سنگ آهن، اسلب و قراضه، نوسانات نرخ ارز، تورم جهانی و... توانسته تاثیرات به‌سزایی در قیمت ورق سیاه مبتکران صبا داشته باشد.

از این رو وجود یک منبع مناسب، برای اطلاع از قیمت‌ مقاطع فولادی از نیازهای اساسی در این حوزه است تا بتوانید با اطلاعات دقیق و درست از قیمت‌های روز ورق سیاه مبتکران صبا اقدام به بهترین خرید کنید. مجموعه آهن‌پرتال با هدف آگاهی لحظه‌ای شما از تغییرات قیمت محصولات فولادی، مقایسه قیمت‌ها و در نهایت انتخاب مناسب‌ترین گزینه برای خرید شروع به فعالیت کرده است؛ تا بتواند گامی مفید در این راستا بردارد.

ورق آهن فولاد مبتکران صبا به دلیل استفاده در صنعت ساختمان‌سازی، خودروسازی، تجهیزات کشاورزی، کشتی‌سازی و کاربردهای فراوان دیگری که دارد مورد توجه زیادی قرار گرفته است.

ورق سیاه فولاد مبتکران صبا با ضخامت‌های 1.8 تا 100 میلی‌متر تولید می‌شود و در بازار موجود است؛ که از بین آن‌ها قیمت ورق آهنی مبتکران صبا با ضخامت 2 میلی‌متر به دلیل استفاده بیشتر از سایر ضخامت‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

 در تولید ورق سیاه مبتکران صبا از روش نورد گرم استفاده می‌شود که این خود عاملی بر ارزان بودن قیمت ورق آهن مبتکران صبا نسب به ورق‌هایی که با روش نورد سرد تولید می‌شوند گردیده است. ورق‌های سیاه مبتکران صبا معمولا به دو صورت معمولی و صنعتی در استانداردهای زیادی تولید می‌شوند که دو استاندارد ST52 و ST37  در ایران مورد توجه بیشتری قرار گرفته است.

در لیست قیمت‌های زیر می‌توانید قیمت انواع ورق آهن مبتکران صبا در بازار و کارخانه مشاهده کنید.

هیچ موردی در قیمت ورق آهن مبتکران صبا یافت نشد

مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه