قیمت تیرآهن ناب تبریز

قیمت تیرآهن ناب تبریز

شرکت فولاد ناب تبریز یکی از شرکت‌های صنعتی فعال در زمینه تولید تیرآهن، نبشی و ناودانی است که تمام این محصولات را با حساسیت زیاد تولید می‌کند. تیرآهن ناب به‌دلیل کیفیت بالا به شهرت زیادی دست پیداکرده است. همچنین قیمت تیرآهن ناب تبریز بسیار مناسب است که این ترکیب کیفیت و قیمت مناسب منجر به افزایش مشتری و درنتیجه، افزایش ظرفیت تولید کارخانه شده است. قیمت روز تیرآهن ناب تبریز هم مانند سایر محصولات مشابه توسط مرجع آهن پرتال به اطلاع صنعتگران محترم کشور می‌رسد.

طبق نظر کارشناسان آهن پرتال:

"کارخانه ناب تبریز یکی از کارخانه‌های مدرن کشور است که محصولات خود را مطابق با استانداردهای بین‌المللی تولید می‌کند که البته این تولید محصول در سطح کیفی بالا منجر به افزایش قیمت تیرآهن ناب تبریز نشده است و باوجود عرضه تیرآهن در سطح کیفی بالا شاهد فروش آن با قیمت مناسب هستیم. به‌این‌ترتیب، قیمت روز تیرآهن ناب تبریز کاملاً منصفانه تعیین‌شده است."

قیمت تیرآهن 12، 14، 16 و 18 ناب تبریز

قیمت تیرآهن ناب تبریز بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین می‌شود که از بین این فاکتورهای مختلف، سایز محصول اهمیت زیادی دارد. تیرآهن کارخانه فولاد ناب تبریز، در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود که از بین آن‌ها، اندازه‌های  12، 14، 16 و 18 پرطرفدار هستند. بنابراین از فاکتورهای تأثیرگذار بر قیمت تیرآهن ناب تبریز امروز می‌توان به همین سایز محصول اشاره کرد.


 

 

قیمت تیرآهن ناب تبریز

تاریخ بروزرسانیامروز
در حال دریافت اطلاعات ...
کدنامقیمتتوضیحات بیشتر
0347
تیرآهن 14 ناب تبریز 12 متری کارخانه
بروزرسانی : 1401/03/05
170,183
مشاهده فروشندگان
مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه