آهن پرتال
آهن پرتال

مرجـعی برای مقایسه قیمت ها

در آهن پرتال میتوانید قیمت های فروشندگان مختلف برای یک محصول را ببینید و به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن مقایسه و انتخاب کنید.

قیمت تیرآهن 45

قیمت تیرآهن 45

تیرآهن 45، که به نام HEB نیز شناخته می‌شود از جمله تیرآهن‌های بال سنگین در بازار محسوب می‌شود، که برای پروژه‌های مخصوصی مانند پل سازی از آنها استفاده می‌شود. در ادامه می‌خواهیم با نحوه قیمت‌گذاری این نوع محصولات آشنا شویم. با ما همراه باشید.

عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت تیرآهن 45

از آنجا که این مدل از تیرآهن به طور معمول تقاضا زیادی در بازار ندارد، نوسان قیمت بالایی را نیز در ماه تجربه نمی‌کند؛ اما یک سری عوامل همواره بر روی قیمت روز تیرآهن 45 اثرگذارند که از جمله این فاکتورها می‌توان به مواردی مانند: قیمت دلار، قیمت تیرآهن در بازار جهانی، نرخ کارخانه‌ها و فصل خرید اشاره کرد.

طبق نظر کارشناسان آهن پرتال:
“قیمت تیرآهن 45، به خاطر وارداتی بودن این کالا، نسبتا گران تلقی می‌شود و اکثر فعالان بازارآهن سعی می‌کنند دنبال محصولات جایگزینی برای آن باشند. عوامل مختلفی از جمله بالا رفتن نرخ دلار، تحریم‌ها و بالا رفتن قیمت فولاد در بازار جهانی نیز باعث شده‌اند که در چند سال گذشته شاهد رشد قیمت بیش از حد انتظار این نوع تیرآهن باشیم.” 

سخن پایانی

استعلام قیمت روزانه تمامی سایزهای تیرآهن برای فعالان بازر آهن امری ضروری محسوب می‌شود. در آهن پرتال می‌توانید لیست قیمت روز تیرآهن و مابقی محصولات فولادی را به صورت آنلاین مشاهده کنید.

... بیشتر

قیمت تیرآهن 45

نوعبرندبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
IPEروسیه458,720
IPEترک422,020
آهن پرتال
جستجوی هوشمند قیمت آهن آلات
آدرس: تهران، خیابان آزادی، روبروی دانشگاه شریف
تلفن تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.