قیمت نبشی تیکمه داش

قیمت نبشی تیکمه داش

نبشی‌ها از جمله مقاطع فولادی بسیار پرکاربرد و مهم در صنایع، مخصوصا صنایع عمرانی و ساختمانی هستند. از این محصول در ساخت خرپاها، بادبندها، اسکلت فلزی، استحکام فونداسیون در ساختمان‌سازی استفاده می‌شود. همچنین جهت اتصال ستون‌ها در سازه‌های عظیمی مانند سدها و پل‌ها، کارایی فراوانی دارند. به‌همین دلیل تغییرات بهای روزانه آن‌ها بسیار مهم تلقی می‌شود. در این مقاله به بررسی قیمت نبشی تیکمه‌داش و دلایل موثر در تعیین قیمت روز نبشی تیکمه‌داش خواهیم پرداخت.

علل اثرگذار در قیمت نبشی تیکمه‌داش

کارخانه آذرفولاد امین تیکمه‌داش در سال ۱۳۹۰ در منطقه تیکمه‌داش شهرستان بستان‌آباد راه‌اندازی گردید. فاز اول این مجموعه توانایی تولید ۳۰۰ هزار تن انواع مقاطع فولادی در سال، فاز دوم سالانه ۴۰۰ هزار تن شمش فولادی و فاز سوم توان تولید ۴۰۰ هزارتن میلگرد را در سال دارا هستند.

نبشی‌های سبک کارخانه کاوه تیکمه داش از نوع بال مساوی و در سایزهای ۵ و ۶ میلی‌متری، تولید و با نام تجاری AFA به بازار ارائه می‌شوند.

بر اساس نظر کارشناسان آهن پرتال:

"نبشی فابریکی (نوردگرم) کارخانه آذر فولاد، در ضخامت‌های ۴، ۵ و ۶ میلی‌متری از محصولات پرکاربرد در بازار بوده که قیمت نبشی تیکمه‌داش با توجه به کیفیت آن‌ها، مناسب و مقرون به‌صرفه هستند."

ضخامت و ابعاد بال‌ها و بالطبع وزن، می‌تواند نقش زیادی در تعیین قیمت محصول داشته‌باشد. همچنین افزایش هزینه‌های جانبی تولید، مثل هزینه حمل‌و‌نقل و دستمزد کارکنان با توجه به تحریم‌های اقتصادی، تأثیر انکارناپذیری در این زمینه خواهد داشت. ارزش جهانی آهن، نوسانات دلاری، جنس و میزان عرضه و تقاضا نیز از دیگر آیتم‌های موثر در این تغییرات هستند.

سخن پایانی

این مجموعه از مهمترین تولیدکنندگان مصنوعات فلزی در شمال‌غرب کشور است. به‌همین دلیل آگاهی از قیمت نبشی تیکمه‌داش، امری مهم بوده که فعالین زمینه ساخت و ساز در این منطقه می‌توانند در وب‌سایت آهن‌پرتال تغییرات لحظه‌ای قیمت انواع نبشی تیکمه‌داش را دنبال و در بهترین زمان، نسبت به خرید آن اقدام نمایند.

هیچ موردی در قیمت نبشی تیکمه داش یافت نشد

مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه