قیمت نبشی شاهین بناب

قیمت نبشی شاهین بناب

نبشی‌ها از جمله مقاطع فولادی بسیار کارآمد در صنایع هستند. بر اساس شکل، وزن، اندازه و ابعاد به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌شوند که هر کدام کاربرد ویژه‌ای دارند. در این مقاله سعی خواهیم کرد تا در مورد قیمت نبشی شاهین بناب توضیح دهیم و به بررسی علل اثرگذار در تعیین قیمت روز نبشی شاهین بناب بپردازیم.

آشنایی با فاکتورهای موثر در قیمت نبشی شاهین بناب

مجتمع فولادصنعت بناب در سال ۱۳۸۳ با هدف تولید انواع مقاطع فولادی در زمینی به مساحت ۱۳۲ هکتار در شهرستان بناب آذربایجان شرفی، تأسیس گردید.

در حال حاضر این مجموعه دارای دو واحد ذوب و ریخته‌گری شاهین و شهریار و هفت خط نورد گرم جهت تولید انواع مصنوعات فولادیست. انواع میلگرد، نبشی، ناودانی، مفتول آلیاژی و شمش فولادی، از محصولات تولیدی این مجموعه هستند.

انواع نبشی بال مساوی با روش نورد گرم (فابریکی) از محصولات شاخص کارخانه شاهین بناب بوده که در سایزهای ۴، ۵ و ۶ میلی‌متری و در ضخامت‌های متفاوت، با نام تجاری شاهین بناب، عرضه می‌شوند.

بر اساس نظر کارشناسان آهن پرتال:

‌"قیمت نبشی شاهین بناب که در مجموعه فولادی صنعت بناب با تولید سالانه 1/950/000 تن انواع مقاطع فولادی و ۴۵۰ هزار تن تولیدات ریخته‌گری تولید می شود به عوامل متعددی وابسته است. با توجه به کیفیت بالای محصولات فولاد بناب، قیمت روز نبشی شاهین بناب، مناسب و مقرون به‌صرفه هستند."

از عوامل بسیار مهم در تعیین بهای این محصول، نوسانات ارزی، ارزش جهانی آهن و هزینه‌های جانبی تولید بوده که همگی تحت تأثیر فشارها و تحریم‌های اقتصادی هستند.‌ جنس، کارخانه تولیدی، ابعاد، وزن و میزان عرضه و تقاضا از دیگر شاخص‌های موثر در این زمینه هستند.

سخن پایانی

با توجه به تنوع و کیفیت بالای محصولات این کارخانه، تغییرات قیمت نبشی شاهین بناب برای فعالین عرصه ساخت و ساز، مخصوصا در منطقه غرب و شمال‌غرب کشور حائز اهمیت است. نوسانات لحظه‌ای قیمت انواع نبشی شاهین بناب به‌صورت آنلاین، جهت استفاده علاقمندان در وب‌سایت آهن‌پرتال موجود است.

هیچ موردی در قیمت نبشی شاهین بناب یافت نشد

مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه