قیمت نبشی نیکان

قیمت نبشی نیکان

از مقاطع فولادی مهم و پرکاربرد در صنایع مختلف، نبشی‌ها هستند. این مصنوعات فلزی L شکل پرطرفدار، از دوبال عمود برهم تشکیل شده‌اند که زاویه بین این دو بال می‌تواند متغیر باشد. همچنین طول این دو بال نیز بر اساس کاربرد، می‌تواند مساوی یا متفاوت باشد که این عامل، باعث به‌وجود آمدن اشکال متنوعی از این محصولات است. ما در این مقاله در مورد قیمت نبشی نیکان صحبت خواهیم کرد، در ضمن در ادامه به علل اثرگذار در تعیین قیمت روز نبشی نیکان نیز، اشاره خواهیم کرد.

چه عواملی در تغییر قیمت نبشی نیکان موثرند؟

گروه صنعتی نیکان، فعالیت خود را با هدف تولید انواع مقاطع فولادی و خدمات برش ورق، از سال ۱۳۷۴ در شهرک صنعتی جی استان اصفهان آغاز نمود. در حال حاضر این مجموعه شامل ۸ خط تولید جداگانه بوده که تولیدات این مجتمع شامل ۲۵ نمونه از انواع قوطی، پروفیل، میلگرد، ورق، تیرآهن، نبشی، ناودانی، لوله و سپری است.

نبشی‌های تولیدی کارخانه نیکان پروفیل، از نوع فابریکی بوده که در سایزهای ۴ تا ۸ میلی‌متربه بازار ارائه می‌شوند.

بر اساس نظر کارشناسان آهن پرتال:

"قیمت روز نبشی‌ نیکان کارخانه نیکان پروفیل به عوامل مختلفی چون میزان نوسانات بازار وابسته است. این محصول از دو نوع سبک و سنگین بوده که قیمت روز نبشی نیکان، بر اساس این پارامترها، تعیین می‌شود.‌ به‌طور مثال وزن سایز ۵ نوع سبک در حدود ۱۵ کیلوگرم و وزن تقریبی نوع سنگین همین سایز، برابر ۱۸ کیلوگرم است."

از مهمترین فاکتورهای موثر در قیمت روز این محصولات، می‌توان به سه عامل مهم طول، ضخامت و اندازه بال اشاره کرد. همچنین علل دیگری چون نوسانات ارزی، ارزش جهانی آهن، بهای تمام‌شده تولید و میزان عرضه و تقاضا، می‌توانند تأثیر بسیار زیادی در این تغییرات داشته باشند.

سخن پایانی

آگاهی از قیمت نبشی نیکان، با توجه به نوسانات بازار این محصولات، امری مهم تلقی می‌شود که می‌توان با مراجعه به وب‌سایت آهن پرتال از تغییرات لحظه‌ای قیمت انواع نبشی نیکان، مطلع شد.

هیچ موردی در قیمت نبشی نیکان یافت نشد

مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه