قیمت نبشی نستا

قیمت نبشی نستا

یکی از صنایع مهم و استراتژیک در کشورهای توسعه یافته و به‌خصوص در حال توسعه، صنعت فولاد است. انواع مقاطع فولادی در صنایع مختلف، کاربرد بسیار بالا و حیاتی دارند. در این مقاله سعی داریم تا شما را با بررسی قیمت نبشی نستا و عوامل موثر در تغییرات قیمت روز نبشی نستا، آشنا کنیم.

آشنایی با عوامل تأثیرگذار در قیمت نبشی نستا

شرکت فولاد نستا (صبا) در سال ۱۳۸۵ با هدف تولید انواع مقاطع فولادی، در شهرک صنعتی شمس‌آباد تهران تأسیس گردید. این مجموعه هم‌اکنون یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز تولید نبشی در کشور بوده که محصولات تولیدی آن، از محبوبیت و مقبولیت بالایی در بازار برخوردار هستند.

نبشی‌های تولیدی این کارخانه، از نوع سبک و بال مساوی بوده که در سایزهای ۳ تا ۱۰ میلی‌متر و در ضخامت‌های متفاوت، به بازار عرضه می‌شوند. این محصولات، از نوع نورد گرم و با کمترین تلورانس، تولید می‌شوند.

از جمله فاکتورهای اثرگذار در تعیین قیمت این محصولات، می‌توان به تلاطم بازار ارز اشاره کرد. نوسانات دائمی بهای دلار، تأثیر بسیار مخربی بر قیمت روزانه آن‌ها می‌گذارد که خود متأثر از تحریم‌های اقتصادی است. همچنین ارزش جهانی آهن، هزینه‌های جانبی تولید، ابعاد، جنس و میزان تقاضا و عرضه نیز می‌توانند نقش زیادی در این تغییرات داشته باشد.

بر اساس نظر کارشناسان آهن پرتال:

"قیمت روز نبشی نستا، تحت تأثیر فاکتور مهم دیگری به‌نام وزن نیز بوده که می‌تواند در تعیین قیمت نبشی نستا و فروش این مقطع فولادی، دخیل باشد. به‌عنوان مثال، وزن تقریبی سایز ۳ این محصول، برابر ۷ کیلوگرم بوده در حالیکه وزن نبشی سایز ۱۰ برابر ۸۸ کیلوگرم است."

سخن پایانی

با توجه به رعایت استانداردهای مهم کشوری و بین‌المللی، نظیر ISIRI، DIN‌ و GOST8510 در تولید محصولات این کارخانه، کیفیت بالای آن‌ها می‌تواند در تعیین قیمت نبشی نستا، تأثیرگذار باشد. خریداران می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت آهن پرتال از تغییرات قیمت انواع نبشی نستا به ‌صورت لحظه‌ای، آگاه شوند.

قیمت نبشی نستا

تاریخ بروزرسانیامروز
در حال دریافت اطلاعات ...
کدنامقیمتتوضیحات بیشتر
10173
نبشی 3 * 40*40 نستا 6 متری کارخانه
بروزرسانی : 1401/03/07
174,320
مشاهده فروشندگان
مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه