قیمت نبشی ماهان ذوب اصفهان

قیمت نبشی ماهان ذوب اصفهان

نقش پررنگ مقاطع گوناگون فلزی در دنیای امروزی، انکارناپذیر است. از کوچکترین مکان‌های خانه تا صنایع سنگین، حتماً اثری از این مصنوعات فلزی خواهید دید. لذا شناخت انواع و کاربرد مخصوص هرکدام، امری واجب و ضروریست. با ما در این مقاله با بررسی قیمت نبشی ماهان ذوب اصفهان و عوامل موثر در نوسانات قیمت روز نبشی ماهان ذوب اصفهان، همراه باشید.

قیمت نبشی ماهان ذوب اصفهان و علت‌های تأثیرگذار در آن

مجتمع فولادی ماهان ذوب در سال ۱۳۸۳ به‌منظور تولید انواع لوله و پروفیل فلزی در شهرک صنعتی مبارکه استان اصفهان، تأسیس گردید. این مجموعه با تکمیل مراحل توسعه خود، در سال ۱۳۸۷ با ظرفیت تولید ۳۰۰ هزار تن در سال به بهره‌برداری رسید.

عمده محصولات این مجموعه شامل انواع تیرآهن سبک و سنگین در سایزهای ۱۴، ۱۶، ۱۸ و ۲۰ در شاخه‌های ۱۲ متری، نبشی، ناودانی و لوله‌های آب و گاز هستند.

نبشی‌های ماهان در سایزهای ۴*۵۰*۵۰ ، ۸*۸۰*۸۰ و ۱۰*۱۰۰*۱۰۰ بوده که در شاخه‌های ۶ متری به بازار عرضه می‌شوند.

از جمله عوامل موثر در تغییر بهای این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوسانات دلار
  • تحریم‌های اقتصادی
  • ابعاد
  • ضخامت
  • میزان عرضه و تقاضا
  • هزینه تولید
  • هزینه حمل و نقل
  • ارزش جهانی آهن

بر اساس نظر کارشناسان آهن پرتال:

"زمان انتخاب نبشی ماهان ذوب اصفهان با توجه به در نظر گرفتن کارایی این محصول، امری مهم است که می‌تواند در قیمت نبشی ماهان ذوب اصفهان موثر باشد. به‌طورمثال قیمت روز نبشی ماهان ذوب سایز ۸ سبک با طول 6 متر که از پرفروش‌ترین محصولات کارخانه ماهان ذوب بوده و کاربرد زیادی در ساختمان‌سازی دارد، از سایر سایزهای این محصول بیشتر است."

سخن پایانی

با توجه به رقابت شدید تولیدکنندگان مقاطع فلزی در استان اصفهان و وجود کارخانه‌های بزرگ فولاد مبارکه و ذوب‌آهن اصفهان، لذا ارائه محصولات با کیفیت و از طرفی مقرون به‌صرفه، در اولویت کاری این مجموعه‌هاست. قیمت انواع نبشی ماهان ذوب اصفهان با توجه به کیفیت آن‌ها مطلوب بوده، به‌طوریکه پیگیری نوسانات قیمت نبشی ماهان ذوب اصفهان برای بسیاری از خریداران، حائز اهمیت است.

قیمت نبشی ماهان ذوب اصفهان

تاریخ بروزرسانیامروز
در حال دریافت اطلاعات ...
کدنامقیمتتوضیحات بیشتر
10174
نبشی 4 * 50*50 ماهان ذوب 6 متری کارخانه
بروزرسانی : 1401/03/07
163,310
مشاهده فروشندگان
مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه