قیمت ورق A283 کره

قیمت ورق A283 کره

به‌دلیل کاربرد این مقاطع در ساخت لوله‌ها و مخازن، قیمت ورق A283 کره در پروژه‌های انتقال سیال از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. این محصول از جنس فولاد کربنی و از آلیاژ عناصر کربن، سیلیسیم و منگنز ساخته می‌شود. قیمت ورق آهن A283 کره به دلیل مقاومت بالا در برابر فشار و دمای زیاد، نسبت به محصولات مشابه دیگر اختلاف داشته و بیشتر است. ازکاربرد‌های این مقاطع فولادی می‌توان به اسکله‌سازی، ساخت کشتی، دیواره ماشین‌آلات و قطعات صنعتی اشاره کرد.

ویژگی‌ های A283-C کره

این مقطع فلزی در چهار گرید A, B, C و D تولید می‌شود و نام لاتین آن ASTM 283 است و تفاوت بین گرید‌های مختلف آن به اختلاف درصد‌ کربن موجود در ساختار و تفاوت ترکیب شیمیایی آن‌ها مربوط می‌گردد. یکی از پرکاربرد‌ترین گرید‌ها را می‌توان مدل C بیان نمود که با دارابودن 24 درصد کربن در آلیاژ  خود از سختی و استحکام خوبی برخوردار است. این محصول دارای خواص مکانیکی قابل‌توجهی از جمله تنش تسلیم 205 مگاپاسکال و تنش کششی 380 الی 515 مگاپاسکال، که این مقادیر با توجه ضخامت آن تغییر می‌کند. 

قیمت روز ورق A283 کره

قیمت ورق آهن A283 کره علاوه بر وزن و مشخصات فیزیکی به فاکتورهای دیگری همانند استاندارد، خصوصیات محصول، کارخانه، برند تولیدی و کاربرد آن بستگی دارد. مجموعه آهن‌پرتال ضمن ارائه خدمات مشاوره‌ای جهت آشنایی بیشتر با محصولات فولادی، به شما در نحوه خرید محصول مورد نظر خود کمک می‌کنند. قیمت ورق A283 کره به صورت آنلاین در وب‌سایت آهن‌پرتال قابل مشاهده بوده و جدول قیمت این مقطع فولادی نیز با توجه به ضخامت و عرض آن برای راحتی کار شما عزیزان قرار داده شده است.

هیچ موردی در قیمت ورق A283 کره یافت نشد

مقایسه تمام فروشندگان
اینستاگراممشاهده صفحه