شرکت نورد و لوله اهواز

شرکت نورد و لوله اهواز (سهامی عام) در سال ۱۳۴۶ به منظور تولید کلاف ورق گرم فولادی، لوله‌های سیاه، گالوانیزه، گاز و پروفیل تاسیس و در مهرماه ۱۳۵۰ مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

شرکت نورد ولوله اهواز با نیم قرن تجربه در امر تولید محصولات فولادی، با بالاترین کیفیت و طبق استانداردهای بین‌المللی محصولات خود را عرضه می‌کند.

اساسی‌ترین هدف شرکت بهبود مستمر کیفیت فعالیت‌ها، به منظور افزایش رضایت‌مندی مشتری است که دریافت گواهینامه‌های سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001، سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001 و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای ISO 18001 مؤید این واقعیت است.

ظرفیت و فرآیند تولید

شرکت نورد و لوله اهواز مشتمل بر واحدهای نورد گرم ورق، دو کارخانه لوله‌سازی، خطوط برش و دسته‌بندی کلاف ورق، گالوانیزاسیون، واحد اسیدشویی و روغنی نمودن ورق می‌باشد.

برای دریافت کاتالوگ معرفی شرکت اینجا کلیلک کنید.

کارخانه تولید اکسیژن
این کارخانه در راستای تحقق بخشی از اهداف کلان شرکت و همچنین تحقق برنامه های تولید سالیانه تا رسیدن به سطح ظرفیت اسمی تولید در سال ۱۳۹۲ به منظور تهیه اکسیژن مورد نیاز کارخانجات با مشخصات و ظرفیت تولیدی۳۰۰nm3/h  به روش CRYOGENIC (کرایوژنیک) یا سرد کردن عمیق از نوع LOW PRESSURE  و با درجه خلوص ۶/۹۹ درصد احداث و راه اندازی گردیده است .
محمدعلی آل محمدی
سرپرست اموربازاریابی و فروش
ایمیل آدرس : sales@arpcosteel.ir

تلفن : ۵-۳۳۳۱۰۳۵۳- ۰۶۱

فکس : ۳۳۳۱۰۳۵۹- ۰۶۱

 

عبدالامیرخدارحمی
سرپرست امور خرید
ایمیل آدرس : purchase@arpcosteel.ir

تلفن : ۵ و ۳۳۳۱۰۱۵۲ – ۰۶۱
نمابر : ۳۳۳۱۰۱۵۰ – ۰۶۱

 

 

 

کانال تلگرام  آهن پرتال

کانال تلگرام آهن پرتال

اینستاگرام  آهن پرتال

اینستاگرام آهن پرتال

بستن
تبلیغات: